Kimkolwiek jesteś - Jakub Szamałek  | okładka
W.A.B.

Kimkolwiek jesteś Jakub Szamałek

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-10-30

ISBN: 978-83-280-6504-8
EAN: 9788328065048
Liczba stron: 448
Wydawnictwo: W.A.B.
Format: 135x202 mm
Cena katalogowa: 39,99 zł

39,99 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kontynuacja bestsellerowej serii „Ukryta sieć” autorstwa Jakuba Szamałka.
„Kimkolwiek jesteś” to druga część doskonałego thrillera osadzonego w realiach XXI wieku.

KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego to dziewczyna zarabiająca na udostępnianiu swoich „występów” w sieci. W listopadzie 2018 roku na oczach setek tysięcy internautów zostaje zamordowana.

Rozwiązaniem sprawy zajmuje słynna dziennikarka Julita Wójcicka. Kobieta przejmuje tajemnicze śledztwo po Emilu Chorczyńskim. Swoją pracę rozpoczyna od sprawdzenia wszystkich dotychczas zebranych materiałów. Zauważa, że jeden z plików znacząco odstaje od reszty. Wójcicka skupia swoją uwagę na tajemniczym artykule o uduszeniu camgirl. Jest on opatrzony krótką adnotacją „sprawdź”. Czas odgrywa tu ogromną rolę. Wójcicka od razu podejmuje trop. Nie spodziewa się dokąd ją zaprowadzi. Jak się okazuje, sprawa camgril sięga daleko poza granice kraju i jest związana z politycznymi manipulacjami, działaniami hakerskimi i śmiertelnym zagrożeniem dla innych.

Jakub Szamałek napisał opowieść dotyczącą każdego z nas. „Kimkolwiek jesteś” to historia o chorej ambicji oraz determinacji, która w pewnym momencie staje się obsesją. To książka, która nawet po zakończeniu na zawsze pozostaje w pamięci.

Audiobook (fragment)

Facebook autora

Instagram autora

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kimkolwiek jesteś

2019-10-23

To jakie informacje mają o nas władze jest przerażające. Książka ta powinna stać się lekturą obowiązkową w szkołach. Dzieciaki nie wiedzą, że wszystko, co umieszczają w sieci jest kontrolowane i analizowane. Nikt w internecie nie jest w pełni anonimowy!!!

Uważam, że rodzice powinni zacząć apelować w szkołach o wprowadzenie na listę lektur obowiązkowych tytułów dotyczących korzystania z Internetu nim będzie za późno. Raz udostępnione informacje już na zawsze tam zostają!!! Przestrzegajcie innych, zachęcajcie do poszerzania wiedzy w tym temacie. 

Najlepszym tytułami dotyczącym niebezpieczeństwa w sieci jest seria Szamałka, a to dlatego, że nie jest są to sztywne, techniczne informacje, a historia camgirl, która może wydarzyć się naprawdę. 

Bardzo serdecznie polecam.

DO-SKO-NA-ŁA

2019-10-23

Dawno nie trafiłam na taką perełkę. Ostatnio czytałam same książki, których treść zwyczajnie mnie usypiała. Niektóre leżą niedokończone. Przez chwilę zmartwiłam się, że moja czytelnicza pasja gdzieś usypia.

O nie! Wreszcie mam to na co tak długo czekałam. Historię o nas samych, o tym jak ogromne zagrożenie wyrządzamy sami sobie. Całość napisana tak, że nie sposób się od niej oderwać. Książka, którą czyta się na raz i to nie ze względu na to, że jest krótka, a przez to, że przed poznaniem zakończenia nie da się myśleć o niczym innym. Best of the best

Doskonała seria od Szamałka

2019-10-23

Podczas czytania "Kimkolwiek jesteś" nie ma czasu na przerwę. Tutaj moja rada, jak zaczniecie to poinformujcie najbliższych, że jesteście niedostępni aż skończycie! Od tej ksiązki nie da się oderwać. Ma w sobie wszystko co najlepsze: ciekawą historię, niesamowitych bohaterów, sensowną fabułę, naukę i przestrogę na przyszłość. To nie tylko świetny thriller to doskonały pomysł na przekazywanie wiedzy o niebezpieczeństwie w internecie. Jak dla mnie cała seria powinna zostać przeczytana przez każdego, kto z Internetem ma chociażby najmniejszy związek.

Doskonała, liczę na to, że autor zostanie nagrodzony za tak dobrze wykonaną pracę. Nie ma co się zastanawiać, czy warto. Ta książka to konieczność!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.