Maestra - L.S. Hilton | okładka
Sonia Draga

Maestra L.S. Hilton

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-06-04

ISBN: 978-83-799-9709-1
EAN: 9788379997091
Tytuł oryginalny: Maestra
Liczba stron: 312
Wydawnictwo: Sonia Draga
Format: 143x205mm
Cena katalogowa: 39,00 zł
Tłumaczenie: Ewa Penksyk-Kluczkowska
Rok wydania: 2016

39,00 zł 23,77 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nietuzinkowy thriller!

Spektakularne oszustwo w londyńskim domu aukcyjnym
KIM
Bosy kochanek biegnący ulicami Paryża
JEST
Zuchwała kradzież na jachcie miliardera
MAESTRA?
Brutalne morderstwo pod mostem w Rzymie


Oni to zaczęli.
Ona to dokończy

Judith Rashleigh pracuje w prestiżowym londyńskim domu aukcyjnym, ale w konfrontacji z bezceremonialnym snobizmem i demoralizacją musi zweryfikować swoje wyobrażenia o świecie sztuki. Podejmuje pracę jako hostessa w jednym z nie do końca przyzwoitych barów West Endu.
Gdy klient lokalu zaprasza Judith na Lazurowe Wybrzeże, kobieta może w końcu cieszyć się życiem sławnych i bogatych. Zwłaszcza że trafia na trop oszustwa w domu aukcyjnym i traci posadę. Niestety, nierozważne podanie środków usypiających swojemu towarzyszowi prowadzi do nieoczekiwanego dramatu, a Judith musi uciekać.
Zdana na siebie, w wielkim niebezpieczeństwie, ma do dyspozycji jedynie swoją zdolność wykorzystywania mężczyzn do własnych celów i wiedzę na temat światowego rynku sztuki…

Maestra, której akcja rozgrywa się w egzotycznych pałacach i na pokładach jachtów największych bogaczy, to na pewno thriller, który czyta się z zapartym tchem i zawrotem głowy. Judith Rashleigh jest diabolicznie przenikliwa jak Amy Dunne z Zaginionej dziewczyny i piekielnie niebezpieczna jak Lisbeth Salander.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Girl Power

2016-06-30
Patrick Bateman, Tom Ripley, Hannibal Lecter - kiedy się dobrze przyjrzeć, to większość przerażających nas psychopatów, znanych z klasyków współczesnej literatury, to mężczyźni, emanujący dziwną, pociągającą siłą drzemiącą w ich niejednoznacznych ciałach, ukrytych pod idealnie dopasowanymi garniturami, niejednokrotnie splamionymi krwią. Oczywiście znajdziemy również i żeńskie odpowiedniki wypaczonych bohaterów, ale z jakiegoś powodu jest ich zdecydowanie mniej. Z tego schematu wyłamuje się jednak "Maestra" - zmysłowy, przesycony seksem thriller brytyjskiej pisarki L.S. Hilton.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.