Medytacja buddyjskiego mnicha Życzliwość, która wraca - Ajahn Brahm | okładka
Studio Astropsychologii

Medytacja buddyjskiego mnicha Życzliwość, która wraca Ajahn Brahm

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-737-7791-0
EAN: 9788373777910
Liczba stron: 124
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 29,90 zł

29,90 zł 19,00 zł

Oszczędzasz 10,90 zł
-36 %
Wyślemy w ciągu 24h

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Czy pomimo wielu codziennych zajęć i problemów można uzyskać spokój oraz szczęści, które cechuje buddyjskich mnichów? Na to pytanie odpowiedzi udziela autor wielu międzynarodowych bestsellerów i pionier, który potrafi dostosować buddyjskie mądrości do potrzeb zamieszkałych na Zachodzie ludzi.

Jednym fundamentów budujących jego podejście do życia jest życzliwość. Dlaczego traktowanie istoty żywe i przedmioty jest dla nas opłacalne? Już teraz możesz swojego życia wprowadzić spokój i harmonie dzięki medytacji.

Autor pokazuje wiele praktycznych ćwiczeń jest wzbogacone różnymi anegdotami i opowieściami. Jego rady mogą pomóc Ci ustawić odpowiednio swoje priorytety oraz uwolnić się od potrzeby przejmowania kontroli nad różnorakimi aspektami życia.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Daje do myślenia, polecam!

2019-08-23
Książkę dostałam na prezent urodzinowy i chociaż na początku nie byłam co do niej przekonana to teraz wiem, że moja przyjaciółka kupując mi ,,Medytacje..." strzeliła w dziesiątkę. Podoba mi się podejście do tematu autora, które jest pozbawione jakiejkolwiek otoczki religijnej. Dzięki niej udało mi się wyciszyć, uspokoić i otworzyć oczy na wiele rzeczy, które są z pozoru nieważne. Polecam! :)

Mądre słowa.

2019-08-23
Książka jest niesamowicie inspirująca, można znaleźć w niej wiele niesamowitych mądrości. Autor również poświęca wiele stron na temat dotyczący życzliwości co jest naprawdę bardzo pięknie napisane. To ona jest właśnie podstawą jego metody, w których powinniśmy darzyć życzliwości każdego, a szczególnie samego siebie. Polecam, szczególnie tym, którzy już znają jakieś techniki medytacji.

piękna książka!

2019-08-23
Bardzo lubię czytać książki Ajana Brahma! Zawsze znajduje się w nich tyle mądrych słów, pięknych historii okruszonych sporą dawką humoru, że nie sposób po przeczytaniu jednej z jego książek nie sięgnąć po kolejną.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.