Naśladowcy - Ingar Johnsrud | okładka
Otwarte

Naśladowcy Ingar Johnsrud

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-03-21

EAN: 9788375153897
Liczba stron: 504
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 136x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Maria Gołębiewska-Bijak
Rok wydania: 2016

39,90 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

To nie będzie proste śledztwo.

Rozwiedziony, skonfliktowany z przełożonym komisarz norweskiej policji Fredrik Beier liczył na rutynowe poszukiwania zaginionej kobiety. To, co zastał w siedzibie sekty Boskie Światło, bardziej przypominało robotę Charlesa Mansona niż porwanie.
Wraz ze swoją partnerką, Kafą Iqbal, trafia w sam środek krwawego cyklonu. Kolejne ofiary, tym razem okrutnych eksperymentów medycznych, prowadzą ich w głąb mrocznej historii sięgającej czasów II wojny światowej.

Rozpoczyna się polowanie na mordercę bez twarzy. W gęstej sieci powiązań mediów, polityki i religii myśliwy staje się zwierzyną a przyjaciele wrogami.


Ingar Johnsrud kopniakiem wyważa drzwi do świata skandynawskiego kryminału i bezczelnie rozsiada się w towarzystwie Jo Nesbø i innych mistrzów gatunku.

Poznaj Serię Zodiac - fanpage miłosników kryminałów

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Gdy człowiek bawi się w Boga...

2016-05-10
„Naśladowcy" Ingara Johnsruda mają doskonały marketing. Vincent V. Severski porównuje autora do „Jo Nesbø w świecie Stiega Larssona", a jak dobrze wiecie, ja już wielokrotnie publicznie deklarowałam swoje uwielbienie dla obu tych autorów. Ich zmieszanie powinno doprowadzić mnie do czytelniczej ekstazy, ale czy tak się stało?

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.