Pepe i spółka znowu na tropie - Jean-Philippe Arrou-Vignod  | okładka
Znak emotikon

Pepe i spółka znowu na tropie Jean-Philippe Arrou-Vignod

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-10-06

ISBN: 9788324029648
EAN: 9788324029648
Tytuł oryginalny: Enquete au college. Integrale 2
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 144x205
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Magdalena Talar

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nieustraszone trio znowu w akcji!

Dla Pepe Kulki nie ma rzeczy niemożliwych. Poszukiwanie złotej salamandry w zamku nad Loarą? Polowanie na potwora z Loch Ness za pomocą podwodnej kobzy? Stworzenie prototypu maszyny latającej o dość oryginalnej nazwie – Culbertodaktyl? To pestka. Oczywiście, gdyby nie odwaga Remiego i pomysłowość Matyldy, byłoby trochę trudniej, ale ciii…

Kolejna książka autora Jaśków!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Charakterki

2014-11-13
Pepe, Remigiusz i Matylda potrafią pokazać charakterek - zupełnie, jak moja córuchna zakochana w ich wybrykach. Kryminalne zagadki z tego co widziałam, tak jak ,,Jaśki" wciągnęły ją bez reszty, więc wnioskuję, że pozycja idealna dla młodzieży.

Pepe i spółka nie odstają od Jaśków

2014-11-12
Choć sława autora opiera się na ,,Jaśkach", jego nowe produkcje takie jak ,,Pepe i spółka znowu na tropie" czy pierwsza część tychże przygód detektywistycznych absolutnie nie odbiegają poziomem od poprzednich. Masa smacznego humoru, inteligentnych puent i charakterków skrojonych mistrzowsko. Skoro dzieciaki uwielbiają... cóż mogę więcej powiedzieć.

Serdecznie polecam!

2014-10-29
Niedawno skończyliśmy lekturę tej fantastycznej książeczki. Z czystym sumieniem polecam ją zarówno młodszym jak i starszym czytelnikom. Rodzice z całą pewnością również się zaczytają. :) Książka opiera się na przygodach Mikołajka, co z całą pewnością jest jednym z jej atutów. "Pepe i spółka znowu na tropie" to zbiór detektywistycznych opowiadań. Poza świetną fabułą, poczuciem humoru książeczka urzeka typami charakterologicznymi głównych bohaterów. Książka idealna dla młodych detektywów.:)

Marek Martyn

2014-10-29
Arrou-Vignod ma niezwykłą zdolność opowiadania historii tak, że nie tylko dzieciaki siedzą z rozdziawionymi, często rozśmieszonymi minami, ale też rodzice mają frajdę z czytania, bo napisane są lekko, ale inteligentnie. Nie ma się poczucia banału, co coraz częściej zdarza mi się przy czytaniu literatury dziecięcej. Godna polecania.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.