Pokój motyli - Lucinda Riley | okładka
Albatros

Pokój motyli Lucinda Riley

Zintegrowana

Pierwsze wydanie: 2019-11-13

EAN: 9788381256179
Liczba stron: 528
Wydawnictwo: Albatros
Cena katalogowa: 39,99 zł

39,99 zł 28,47 zł

Oszczędzasz 11,52 zł
-29 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Wakacje z książką

 

 

Opis

Pełna dramatycznych sekretów i tajemnic z przeszłości powieść autorki cyklu „Siedem sióstr”. Lucinda Riley zabiera czytelników w piękną i nostalgiczną opowieść o miłości, stracie i szansach na nowy początek.

Niebawem Posy Montague skończy siedemdziesiąt lat, nadal zamieszkuje rodzinny dom w malowniczym Suffolk. Miejsce pełne wspomnień z dzieciństwa, Posy wciąż ma przed oczami momenty, gdy wraz z ojcem łapała motyle oraz chwile, gdy jej dzieci dorastały. Mimo wielu wspaniałych chwil, które jak żywo powracają w myślach bohaterki, mimo że ogród, który założyła i którym zajmowała się przez ponad ćwierć wieku rozkwita jak nigdy wcześniej, kobieta wie, że wkrótce będzie musiała pożegnać się z podupadającym domostwem.

Niczym duch pojawia się niespodziewanie Freddie, pierwsza miłość Posy, mężczyzna, który złamał kobiecie serce i porzucił ją pół wieku temu. Problemy finansowe starszego syna, nieoczekiwany powrót młodszego nie pozwalają Posy zaufać ponownie dawnej miłości. Wkrótce okaże się jednak, że Freddie i dom rodzinny, w którym kobieta mieszka skrywają mroczne tajemnice.

Promocja książki

Strona autorki w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pokój motyli

2019-11-25
Książka do przeczytania w dwa wieczory, idealna na jesienne popoudnia. Napisana pięknym a przy tym prostym językiem wprawia czytelników w magiczny nastrój.

Bardzo urzekła mnie postać głównej bohaterki Posy, jej wewnętrzna siła i taka mądrość żywiowa zrobiły na mnie wielkie wrażenie, niejednokrotnie się rozczuliłam i zauroczyłam jej postacią.

Świetna

2019-11-25
Pięknie, starannie, drobiazgowo napisana książka. Od pierwszych stron autorka wprowadza nas w magiczny, a zarazem jakże zwyczajny, przyziemny świat głównej bohaterki. Posy ma swoje problem, troski izmartwienia, a przy tym stara się nie poddawać i bierze życie jakim jest. Do tego wspaniałe opisy.

Sama bohaterka jest bardzo przemyślana, świetnie można się odnaleźć w jej sytuacji, nawet jeśli czytelnik jest o pól wieku od niej młodszy. Posy poznajemy również dzięki retrospekcjom co jest dla mnie najbardziej wartościowym zabiegiem w tej książce.

Świetna książka, pozwalająca się odprężyć i zatrzymać na chwilę w codziennej gonitwie.

Mądra i piękna powieść

2019-11-25

Książki Lucindy Riley to dla mnie lektura, która zawsze pozwala się odprężyć, zapomnieć na chwilę o otaczajacym świecie i zwyczajnie przenieść się w inny wymiar. Tym razem autorka zabiera czytelników do Suffolk, w podróż z której nie chce się wracać, jeśli mam być szczera.

Książka emanuje ciepłem i dobrocią, główna bohaterka jest pełna właśnie takich emocji, to starsza Pani, jedna z tych, którą każdy z nas pewnie zna. DObra, uczciwa, z bagażem życiowych doświadczeń i trosk, ale przy tym nie tracąca wiary i kochająca. 

Dla mnie "Pokój motyli" to idealna ksiażka na jesienno/ziomowe wieczory, do poczyatnia przy kubku cieplej herbaty, otula i rozgrzewa, piękna i mądra książka. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.