Pożeracz snów - Bettina Belitz  | okładka
Znak emotikon

Pożeracz snów Bettina Belitz

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-06-13

ISBN: 978-83-240-1534-4
EAN: 9788324015344
Tytuł oryginalny: Splitterherz
Liczba stron: 600
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 144x205
Cena katalogowa: 35,90 zł
Tłumaczenie: Alicja Rosenau

35,90 zł 24,41 zł

Produkt niedostępny

Opis

Piękno naznaczone złem... Miłość na granicy jawy i snu...

Ona - wrażliwa, samotna, nie chce się pogodzić z przeprowadzką na wieś w lasach Westerwaldu.
On - niesamowicie przystojny, intrygujący i groźny. Ellie wyczuwa, że tkwi w nim głęboka tajemnica, ale choć się boi - za wszelką cenę chce się z nim spotykać.

To on - Colin Blackburn - ratuje ją w czasie burzy i od tej chwili Ellie nawiedzają niesamowite sny, groźne i jednocześnie fascynujące. Sny, które prowadzą ją na granicę dwóch światów... Dzieli ich wszystko. Łączy tylko tajemnica.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miłość na pograniczu snu

2013-01-04
"Pożeracz snów" jest kolejną z powieści typu paranormal romance. Jej nietypowa tematyka i język, jakim jest napisana wciąga od samego początku. Rozterki życiowe głównej bohaterki zaciekawiają od pierwszej chwili, a jej relacje z tajemniczym Colinem absorbują bez reszty. Zakazana miłość z dwóch różnych światów sprawia, że nie sposób oderwać się od tej książki. Książka dla każdego fana gatunku paranormal romance.

Tajemnice snów

2011-12-12
Czytelników z każdej strony nawiedzają książki o wampirach i innych stworach, których normalni śmiertelnicy nie są w stanie sobie wyobrazić. Sięgając po powieść Bettiny Belitz: „Pożeracz snów" bałam się, że trafię na schematyczną opowieść o nastolatce - śmiertelniczce oraz mężczyźnie, który nie jest do końca człowiekiem. Nie wiedziałam jednak, czy ta pozycja literacka przypadnie mi do gustu, ale warto nieraz zaryzykować, aby przeżyć owianą tajemnicą przygodę razem z głównymi bohaterami.

Zakazana miłość i problemy

2011-11-18
Kiedy jakiś czas temu w zapowiedziach zobaczyłam książkę „Pożeracz snów" Bettiny Belitz, od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Przede wszystkim zasugerowałam się okładką, która bardzo mnie zaintrygowała. Wiem, że nie powinno to mieć miejsca, ale cóż na to poradzę? Po prostu czasami wystarczy jeden szczegół, aby coś mnie do przeczytania książki zachęciło i tym razem padło na okładkę.

Nietypowy paranormal romance

2011-07-27
Pożeracz snów autorstwa Bettiny Belitz, to opowieść o Elisabeth - miastowej dziewczynie, która wyrwana ze swojego idealnego świata, trafia do domku na wsi, a konkretnie do Kaulenfeld. Miasteczko to, ''oblężone'' przez starców, okryte legendą o jeźdźcu bez głowy, dla bohaterki staje się przekleństwem, a dąb skazańców, stojący przed jej domem, gwoździem do trumny. Zaszywając się w pokoju na poddaszu opracowuje plan ucieczki do miasta, który ma zamiar zrealizować tuż po maturze.

Gdy sen staje się prawdą

2011-06-15
Sny odchodzą wraz przebudzeniem, czasem pamiętamy je trochę dłużej, gdy były przyjemne uśmiechamy się w momencie gdy wypłyną wśród wspomnień, a odganiamy od siebie, gdy są koszmarem. Niektórzy mają sny prorocze lub wracają w nich do ważnych chwil ze swego życia. Co jednak, gdy to, co pojawia się w naszym umyśle, niepokoi, powtarza się i staje się rzeczywistością?

Gdy ktoś zabiera wspomnienia

2011-06-15
Wyobraź sobie, że ktoś zabiera ci sny. W brutalny sposób wyrywa z ciebie wszystkie szczęśliwe wspomnienia i marzenia, które w nocy układają się w piękne obrazy. Wyobraź sobie, że porzuca cię przygnębioną, smutną i bez sił do przebrnięcia przez kolejny dzień. Wyobraź sobie, że przychodzi każdej nocy, a ty nie możesz się bronić. Nie chcesz. Taką wizję roztacza przed nami niemiecka pisarka Bettina Belitz w swojej najnowszej książce  Pożeracz snów. Jest to jednocześnie jej debiut na polskim rynku wydawniczym.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.