Proszę mnie nie budzić - Wojciech Kuczok | okładka
W.A.B.

Proszę mnie nie budzić Wojciech Kuczok

Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-280-2151-8

Liczba stron: 160

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 29,99 zł

29,99 zł 14,99 zł


Opis

Sny i koszmary Wojciecha Kuczoka.
Wojciech Kuczok powraca w niespotykanych, sennych opowieściach. Każdy ze snów to niecodzienna mini opowiastka. Czegóż tam nie ma?! Przeczytamy i o powstaniu warszawskim, w którym autor uczestniczy, i o rozmowach z innymi pisarzami, ba! nawet o spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim i Grzegorzem Schetyną. Historie te, momentami przerażające, częściej jednak są tak absurdalne, że aż nie można powstrzymać śmiechu.

Bestsellery znak.com.pl

Promocja książki w serwisie Instagram

Wywiad z autorem

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

W jeden wieczór

2019-05-29
Czułam się jakbym wniknęła w głowę autora, jakbym uczestniczyła w tych snach, a nie tylko o nich czytała. Coś niesamowitego. Książka przeczytana w jeden wieczór, nie mogłam się oderwać.

Ludzki mózg

2019-05-29
Książka pełna absurdów, niedorzeczności i humoru. Kto z nas nie śnił kiedyś o totalnie dziwnych sytuacjach, w których uczestniczą osoby, których nigdy osobiście nie poznaliśmy. Ludzki mózg nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Polecam, warto - śmiech gwarantowany.

Odpoczynek

2019-05-29
Czytając „Proszę mnie nie budzić" cały czas zastanawiałam się skąd w ludzkich umysłach biorą się te wszystkie senne pomysły. Absurdalne, nieprawdopodobne, śmieszne, przerażające. Idealna książka na odpoczynek od „poważnej" literatury.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.