Reiki Odkryj moc zdrowia - Marta Pyrchała-Zarzycka | okładka
Helion

Reiki Odkryj moc zdrowia Marta Pyrchała-Zarzycka

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-283-5540-8
EAN: 9788328355408
Liczba stron: 272
Format: 140x210mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 26,27 zł

Oszczędzasz 13,63 zł
-34 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!


Dostawa już od 6,99 zł - sprawdź szczegóły! 

 

 

Opis

Pięć uniwersalnych zasad reiki:
Właśnie dziś się nie złość
Właśnie dziś się nie martw
Właśnie dziś szanuj
Właśnie dziś pracuj uczciwie
Właśnie dziś bądź wdzięczny
Czy wiesz, że Twoje ręce leczą? Czy chcesz nauczyć się ich używać?

Japońskie słowo reiki oznacza wpływ duchowy. W potocznym rozumieniu jest nazwą systemu uzdrawiania, polegającego na czerpaniu z życiowej energii przenikającej wszystko i wszystkich. Założeniem terapii reiki jest uznanie, że stan określany mianem zdrowia uzyskuje się dzięki zachowaniu harmonii między człowiekiem - jego ciałem, umysłem i duchem - a otoczeniem. Choroba jest zaburzeniem owej harmonii. Terapia reiki eliminuje zaburzenie na dwa sposoby: pobudzając organizm do zdrowienia i uwalniając blokady energetyczne w czakrach i meridianach.

Wiedza dotycząca systemu uzdrawiania reiki nie jest tajemna - każdy może się nauczyć świadomego używania życiowej energii. Ta książka, autorstwa dyplomowanej bioenergoterapeutki, powstała własnie po to, by wprowadzić Cię w świat terapii reiki. To pierwsza na polskim rynku pozycja, w której niezbędną wiedzę znajdą zarówno osoby początkujące, zainteresowane medycyną naturalną oraz energoterapią, jak i doświadczeni terapeuci. Poza teorią i szczegółowym opisem zabiegów poradnik zawiera sporo objaśnień, przykładów i anegdot, dzięki czemu - na co ma nadzieję autorka - wiedza zostanie lepiej przyswojona i zapamiętana.

O autorze
Marta Pyrchała-Zarzycka — dyplomowana bioenergoterapeutka i naturoterapeutka. Posiada tytuły: Mistrza Nauczyciela Reiki, Mistrza Kundalini Reiki oraz Cone Master Hopo; jest zaawansowanym uzdrowicielem pranicznym i psychoterapeutą pranicznym. Należy do Krajowego Cechu Radiestetów i Bioenergoterapeutów. Jej praca dyplomowa z dziedziny naturoterapii dotyczyła psychoneuroimmunologii — nowoczesnej nauki medycznej badającej wpływ umysłu na ciało. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z zakresu reiki w Polsce i Wielkiej Brytanii. Wyszkoliła już ponad tysiąc osób w kilkunastu krajach świata.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Reiki Odkryj moc zdrowia

2019-07-01
Reiki to metoda naturalnego uzdrawiania. Zdobyła ogromne uznanie wśród naprawdę wielu osób. Uznawany za środek, który pozwala zachować zdrowie, ale także jako sposób na życie i opracowanie własnej drogi. Wszystko przebiega w niezwykle łatwy sposób. Polega na nakładaniu rąk i pobieraniu energii z otaczającego nas świata. Każdy posiada takie zdolności. Z biegiem czasu, z rozwojem cywilizacji ono słabnie. Każdy może ponownie ją stosować. To żadna tajna umiejętność. Książka, która wprowadza czytelnika w świat świadomego używania życiowej energii. Szczerze polecam

Reiki Odkryj moc zdrowia

2019-07-01
Nie jestem zwolenniczką wróżb, magii i innych niestwrzoności. Reika jest inna. To nauka, to sposób na życie, przy którym naprawdę możemy poprawić jego jakość. Książka napisana przez wielce wykształconą osobę stąd moja ogromna chęć sięgnięcia po nią. Polecam

Ogromna pomoc

2019-07-01
Moje życie się kompletnie zmieniło. Jeśli myślicie, że to niemożliwe to spróbujcie chociaż, przekonajcie się może i wam jak mi pomoże.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.