Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny Dysk z Fajstos odczytany - Maciej Kuczyński | okładka
Kos

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny Dysk z Fajstos odczytany Maciej Kuczyński

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
EAN: 9788376491127
Liczba stron: 272
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 42,00 zł

42,00 zł 26,45 zł

Oszczędzasz 15,55 zł
-37 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Istotność oraz przełomowe znaczenie publikacji jest wstrząsające dla badaczy archeologii, historii oraz filozofii i pojmowania zjawisk przyrody. Niepodważalne jest miejsce jakie jest zajmowane w niej przez człowieka.

Na Dysku sprzed tysięcy lat są opisane zjawiska, które współczesnym biologom są znane dopiero od niedawna (przykładowo: DNA). Wychodzące poza granice naszego doświadczenia i naukowego poznania pochodzenie tej wiedzy. Okazuje się, że drzwiami do naszej świadomości są substancje psychotropowe oraz różne inne techniki pomagające w osiągnięciu zmienionego stanu świadomości. To właśnie z nich korzystali autorzy Dysku, pragnący dotrzeć do prawdy dotyczącej naszego pochodzenia.

Autor idzie śladami twórców jednego z najstarszych naukowych przekazów. Pokazuje, że byli oni bardzo podobni do nas i tak samo jak my chcieli znać odpowiedź na te same pytania kłębiące się w naszych umysłach…

Fragment wywiadu z autorem

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Bardzo ciekawa

2019-09-03
Muszę powiedzieć, że do przeczytania tej książki zachęciła mnie okładka. Jest ona bardzo tajemnicza i zawiera wspomnienie tematyki, która od zawsze mnie intrygowała. Od zawsze ciekawiły mnie dawne potężne cywilizacje. Często próbowałam odpowiedzieć sobie na pytania typu: Jaką mądrość skrywały w sobie starożytne cywilizacje?
Wracając do książki to jest naprawdę niesamowicie intrygująca i posiada wiele informacji, które mam wrażenie, że wcześniej nie były publikowane... Albo przynajmniej mi nie udało się do nich dotrzeć.
Autor umiejętnie zaciekawia czytelnika podczas czytania. Jak najbardziej warto przeczytać.

Fascynujące informacje

2019-09-03
Książka już od kilku pierwszych stron potrafi wciągnąć i ciężko się od niej chociaż na chwilę odsunąć. Jest napisana bardzo ciekawie, a dzięki badaniom, skrupulatności i dociekliwości pana Macieja Kuczyńskiego można poznać wiele informacji, które dotyczą tematyki powstania życia na Ziemi. Bardzo zainteresowała mnie okładka, w której było wspominanie o Dysku z Fajstos przedstawiający zaawansowaną wiedze znaną współcześnie od niedawna oraz Arce Przymierza. Jestem wielkim fanem wszelakich psychodelicznych teorii starających się pomóc w zrozumieniu funkcjonowania całego wszechświata, także ta książka była dla mnie prawdziwą gratką. Polecam.

Polecam

2019-09-03
Jestem pełen podziwu dla Macieja Kuczyńskiego będącego autorem tej książki. Musiał włożyć wiele wysiłku w napisanie tej pozycji, tak samo w sumie jak w innych. Tutaj autor próbuje odpowiedzieć na jedne z najważniejszych egzystencjonalnych pytań dręczących filozofów i wszystkich myślicieli na naszej planecie. Co takiego przyczyniło się powstania na naszej planecie życia? Przypadek czy ingerencja siły lub sił wyższych? Przeczytaj „Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny" i uzyskaj odpowiedzi autora na te pytania! Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że przeczytanie tych teorii to nie jest czas ani trochę stracony.,

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.