Siedem wyzwań lidera - Sylwia Królikowska | okładka
Van Dahlen Group

Siedem wyzwań lidera Sylwia Królikowska

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-948-8632-5
EAN: 9788394886325
Liczba stron: 266
Format: 170x240mm
Cena katalogowa: 49,00 zł

49,00 zł 32,79 zł

Produkt niedostępny

Opis

Masz charyzmę oraz chęć poprowadzenia zespołem? Pozyskana do tej pory wiedza okazała się niewystarczająca? Tym razem masz okazję na spotkanie z osobą, która wyszkoliła już ponad 21000 menedżerów i liderów. Uzupełnisz ubytki w wiedzy, oraz poznasz narzędzia, które pozwolą Ci wzmocnić pozycję oraz wizerunek.

Książka podzielona jest na siedem rozdziałów, każdy z nich porusza kolejno siedem wyzwań, przed którymi stoi lider.

Brzmi jak bajka?

Nic bardziej mylnego. Trudne rozmowy z pracownikami, radzenie sobie z konfliktami, które wybuchają wśród pracowników, łatwo opanować, jeżeli zna się odpowiednie do tego techniki.

Pamiętaj nikt nie rodzi się szefem. Warto uaktualniać wiedzę o nowe zdobycze psychologii. Zaoszczędzisz czas, a dzięki temu również pieniądze.

Wywiad z autorką

Fanpage autorki

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Szybka, prosta i na temat

2019-08-25
Takie książki lubię.
Nie ma tu zbędnych opisów. Czysta wiedza i wskazówki. Widać, że autorka pisze o czymś na czym się zna. Pracowała z szefami wielu przedsiębiorstw, oraz prowadzi szkolenia. Niestety w moim mieście nie są one prowadzone, nie mam też czasu na wyjazdy. Dlatego ta książka okazała się zbawienna.

Lider i jego funkcje

2019-08-25
Wspieram nasze polskie kobitki, bo uważam, że są za mało znane. To właśnie dzięki nim tak wielkie firmy osiągają sukcesy. Praca z ludźmi jest trudna. Czasem zapomina się, że to od pracy poszczególnych osób, tworzących grupę, zależy sukces.

Nikt nie rodzi się liderem

2019-08-25
Nikt nie rodzi się szefem - właśnie taka konkluzja nasuwa mi sie po przeczytaniu tej książki. Warto nad sobą pracować i nigdy tej pracy nie porzucać. Stałe uaktualnianie swojej wiedzy jest kluczem do sukcesu. Kilka książek miałem już okazję przeczytać w swoim życiu także mało mnie tutaj zaskoczyło. Nie mniej jednak mądra i kompleksowa.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.