Śpiew ptaka - de Mello Anthony | okładka
Zysk i S-ka

Śpiew ptaka Anthony de Mello

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-11-18

ISBN: 978-83-778-5741-0
EAN: 9788377857410
Tytuł oryginalny: The Song of the Bird
Liczba stron: 224
Format: 12.6x19.5
Cena katalogowa: 34,00 zł
Tłumaczenie: Henryk Pietras.SJ

34,00 zł 23,35 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Każda z tych historii dotyczy Ciebie”. - Anthony de Mello

Wszyscy uwielbiają historie, a ta książka to prawdziwy skarbiec. Każda z nich zawiera w sobie ważne lekcje życia, które uczą nas wiele o nas samych, ale też zwiększają samoświadomość i pomagają odkryć siebie. 124 historie, przypowieści i bajki z różnych tradycji zarówno starożytnych, jak i współczesnych, pokazują nam realia, oraz codzienne problemy, z którymi się borykamy. Dodatkowo ilustracje urozmaicają lekturę i drogę do rozwoju duchowego.

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam każdemu

2019-09-10
Autor jak zwykle mnie nie zawiódł. Wszystkie jego książki czytam z zapałem, kupuję w ciemno i nigdy się nie zawodzę. Tak było i teraz. Naprawdę wiele można się z tej książki nauczyć, szczególnie polecam ją dla osób, które chcą poukładać sprawy związane z duchowością. Autor spowodował, że zaczęłam bardziej się zastanawiać nad pewnymi sprawami, ale też niejednokrotnie wywołał uśmiech na mojej twarzy. Potrzebowałam tej pozycji w swoim księgozbiorze, mogę z nią spędzać całe wieczory, zapewniam, że się nie nudzę.

Warto przeczytać

2019-09-10
Naprawdę świetna książka. Mądrze napisane, piękne bajki, które skłaniają do głębszych refleksji. Zdecydowanie nie czyta się jej szybko, ponieważ wymaga od nas jako czytelników skupienia i dłuższego zastanowienia - oczywiście na plus. Taka forma przekłożenia mądrości trafia do mnie i do moich dzieci.

Gorąco polecam!

2019-09-10
Pożyczyłam tę książkę od przyjaciółki i po pierwszych kilkunastu stronach wiedziałam, że muszę mieć ją w domu. Jest to jedna z książek, do których trzeba i chce się wrócić, aby odkryć coś nowego i wyciągnąć z niej wszystko co oferuje czytelnikowi. Polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.