Szklany tron. Królestwo popiołów. Część 2. Tom 6 - Sarah J. Maas | okładka
Uroboros

Szklany tron. Królestwo popiołów. Część 2. Tom 6 Sarah J. Maas

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-29

ISBN: 978-83-280-6892-6
EAN: 9788328068926
Tytuł oryginalny: Kingdom of Ash
Liczba stron: 512
Wydawnictwo: Uroboros
Format: 13.5 x 20.2 cm
Cena katalogowa: 44,99 zł
Tłumaczenie: Marcin Mortka

44,99 zł 31,57 zł

Produkt niedostępny

Opis

Jak zakończy się wyczekiwany latami finał serii „Szklanego tronu”?

Zakończenie, na które czekają tysiące czytelników. „Szklany Tron”, czyli bestseller od Sarah J. Maas. Autorka, królowa fantasy, zapewnia czytelnikom niezapomniane, epickie emocje w trakcie, jak i na zakończenie swojej przygody z książką.

Wybuchowy, ostatni rozdział pozwoli poznać czytelnikom rozwiązanie walki o przyszłość. Jedne więzy pogłębiają się, inne zaś zostają ostatecznie zerwane. Jakie przygody czekają Aelin? Jakie zakończenie przyszykowała dla nas autorka?

Facebook

Instagram

YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

oboros Szklany tron. Królestwo popiołów. Część 2. Tom 6

2019-04-25

Kiedy dotarłem do końca tej książki, jestem po prostu cały we łzach i emocjach. Nie wiem, jak to wyrazić. Mogę spokojnie powiedzieć, że to moja ulubiona książka wszechczasów. Jak wiadomo, Sarah J Maas jest marzycielką i nie sądzę, aby jakakolwiek książka spełniła mnie- też marzyciela tak bardzo, jak ta książka. Teraz będę przeżywać totalna rozpacz i żałobę po zakończeniu tej książki. Mam nadzieję, że nie potrwa ona długo... Dziękuję za tę przygodę.

super książka

2019-04-25
Doskonała, perfekcyjna... Jestem pełna podziwu dla autorki. Jest jedna moich ulubionych książek z tej serii. Obawiałem się, że może ostatnie bitwy nie będą w takim samym stylu jak tym, w jakim budowała się cała seria. Według mnie wszystko działo się idealnie, na czas i w punkt. Super! Polecam gorąco przeczytać każdy tytuł autorki. Są ciekawe, wyjątkowe i wprawiające czytelnika w różne, skrajne emocje. Elide i Manon nigdy o Was nie zapomnę.

Bosko i doskonale

2019-04-25
Próbowałam napisać coś dłuższego, ale myślę, że wystarczy tyle. Będę tęsknić. To była cudowna przygoda. Dzięki tej serii żyłem i marzyłem w świecie magii, przyjaźni, miłości, powodzeń i niepowodzeń. Książka, która targa uczuciami czytelnika. Majstersztyk.

kocham

2019-04-25
Jakie są szanse na to, że odczuwam jednocześnie, że moje serce jest przepełnione miłością do tej serii, jak i totalną pustką spowodowaną zakończeniem najcudowniejszej przygody, jaką w życiu przeżyłam.

must read

2019-04-25
Super książka, super seria. Nie mam nic więcej do powiedzenia! MUST READ

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.