Szusta rano - Adam Szustak OP | okładka
Stacja 7

Szusta rano Adam Szustak OP

Pierwsze wydanie: 2019-04-17

ISBN: 978-83-951-2244-6
EAN: 9788395122446
Tytuł oryginalny: Szusta rano
Wydawnictwo: Stacja 7
Cena katalogowa: 49,90 zł

49,90 zł 33,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Od Autora książki "Szusta rano" - Adam Szustak OPJak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego.

„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione”
Nelson Mandela

Szusta Rano” czyli przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny, dzięki któremu łatwiej, mądrzej i lepiej, a jak mawia o. Adam – „dobrzej”, można zacząć i przeżyć każdy dzień. Złapać odrobinę dystansu do siebie i otaczające nas rzeczywistości, radzić sobie z przeciwnościami i trudnościami nie zapominając o tym co ważne.

„Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu”
Jack Sparrow

Czym właściwie codziennik jest?
To wszystko co najlepsze, esencja tego, co przez rok o. Adam przekazywał swoim fanom na vlogu „Szusta Rano”. To codzienna dawka energii, pozytywny „kopniak” jaki możemy zyskać dzięki poprzez przeczytanie kilku akapitów. Poświęć dwie minuty dziennie, a dobra myśl nie opuści Cię do końca dnia! Jak być „dobrzejszym”?
Chwytaj za codziennikSzusta Rano”!

„Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi”
David Lloyd George

Adam Szustak promuje swoją książkę

Fanpage Adama Szustaka w serwisie Facebook

Adam Szustak na spotkaniu w Lublinie

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Poradnik jak żaden inny

2019-04-12

Nie znajdziecie lepszego poradnika, dziennika motywacyjnego niż ten autorstwa Adama Szustaka!

Wszystko co można było znaleźć do tej pory na jego kanale Langusta na Palmie w syklu zusta Rano i wiele wiele więcej. Jak mało kto potrafi zmotywować człowieka, przekazac mu dawkę pozytywnego myślenia i nastawienia i poprawić samopoczucie na cały dzień. 

Serdecznie polecam, świetny pomysł, bardzo ładnie i porządnie zrealizowany, Adam Szustak kolejny raz w typowy dla siebie sposób motyuje ludzi i pokazuje na czym polega szczęścia i jak wielką moc ma pozytywne nastawienie!

fantastyczna!

2019-04-12

Nie lubię poradników, motywatorów i typowego coachingowego gadania. Jednak Adam Szustak doskonale wie jak przyciągnąć do siebie ludzi, jego mowy, wypowiedzi i filmiki na YouTubie są czymś co moge oglądac godzinami. Ma umiejetność przyciągania do siebie ludzi, ktorzy chcą posłuchać czegoś nowego, lekkim i przyjemnym językiem, bez pretensji i niepotzrebnych komentarzy. Ma do siebie olbrzymi dystans, a Langusta na Palmie jest jedym z najbardziej wartościowych kanałów na polskim YouTubie.

Ten poradnik jest niesamowitą kopalnią mądrości życiowych,  porad, pięknych cytatów będąch dzienną dawką pozytywnego myślenia. Absoultnie genialna, pięknie i zabawnie wydana. Jedyne co moge jeszcze powiedzieć, to polecić serdecznie fanom Langusty na Palmie i nie tylko! :)

Najlepszy poradnik jaki się ukazał

2019-04-12

Jest to zdecydowanie najlepszy, najbadziej pozytywny poradnk, bez nawet grama coachingowej gadaniny jaki znajdziecie na rynku.

Adam Szustak przekazuje porządna dawkę dobrego nastroju na swoim kanale na YouTube, tam tez go zobaczylam pierwszy raz i bardzo sie ucieszyłam na wieść o papierowej formie cyklu "szusta rano". 

Fantastycny pomysł, genialnie wykonana, pięknie wydana. Polecam wszystkim fanom Adama Szustaka i nie tylko, to codziennik motywacyjny absolutnie dla każdego, bez względu na przekonania religijne!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.