To jest chemia 1 Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi Zakres podstawowy Liceum i technikum. Szkoła ponadpodstawowa - Kwiek Aleksandra, Megiel Elżbieta | okładka
Nowa Era

To jest chemia 1 Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi Zakres podstawowy Liceum i technikum. Szkoła ponadpodstawowa Kwiek Aleksandra, Megiel Elżbieta

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-267-3658-2
EAN: 9788326736582
Liczba stron: 144
Format: 205x270mm
Cena katalogowa: 22,50 zł

22,50 zł 21,28 zł

Zamówienie wyślemy 2021-04-12 Książki za 3,90 zł

Opis

Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi „To jest chemia” część 1. pomagają systematycznie utrwalać wiadomości wprowadzane na zajęciach oraz kształcić umiejętności z lekcji na lekcję.

Ułatwiają skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu – proste zadania Na dobry początek oraz zadania ze wskazówkami wspierają uczniów w pokonywaniu trudności.
Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
Umożliwiają obserwację doświadczeń dzięki kodom dostępu do filmów z doświadczeniami chemicznymi zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.
Uczą projektowania i przeprowadzania doświadczeń dzięki doświadczeniom do samodzielnego wykonania - Niewielkie projekty, duże efekty.
Rozwijają umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
Ułatwiają sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem przy użyciu Kart powtórzeniowych z zadaniami przekrojowymi do każdego działu.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.