Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny - Ewa Chodakowska | okładka
K.E.Liber

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny Ewa Chodakowska

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-63534-06-6
EAN: 9788363534066
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: K.E.Liber
Format: 16.5x23.5cm
Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł 19,50 zł

Oszczędzasz 19,50 zł
-50 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Nominacje Nike

 

 

Opis

Od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem? W jaki sposób motywować się i prawidłowo odżywiać?

Najnowsza książka najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, która wspólnie z doświadczonymi trenerami personalnymi, Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim, poderwie z kanap nie tylko kobiety, ale i ich partnerów!

„Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny” to odpowiedź na potrzeby kobiet i mężczyzn - wszystkich aktywnych osób preferujących zarówno ćwiczenia funkcjonalne, jak i siłowe czy fitness.

Ponad 200 ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i sprzętem, ułożonych w urozmaicone programy treningowe, pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Ćwiczenia wyróżniają się wielofunkcjonalnością i kreatywnym wykorzystaniem sprzętu: piłki gimnastycznej, gum rehabilitacyjnych, odważników, ławeczki, hantli czy sztangi.

Książka pomaga osiągnąć indywidualnie założony cel: od wymodelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, przez siłę i sprawność, do wypracowania masy mięśniowej.

Chodakowska prezentuje metody, które pozwolą w łatwy i szybki sposób ułożyć własny skuteczny program treningowy i zbudować optymalną jednostkę treningową.

Programy treningowe uwzględniają wszystkie poziomy zaawansowania - od początkujących do zaawansowanych. Zawierają rekomendacje dla kobiet i mężczyzn. Książka przybliża również technikę wykonywanych ćwiczeń, pomagając świadomie pracować nad postępami w treningach. Zawiera liczne wskazówki i porady, jak dobrać odpowiedni sprzęt do ćwiczeń, jak zorganizować salę treningową we własnym domu oraz jaka dieta zmaksymalizuje rezultaty aktywności fizycznej.

To kompendium wiedzy treningowej, z którego dowiemy się, od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i prawidłowo odżywiać oraz jak skutecznie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, aby osiągnąć spektakularne i długotrwałe efekty!

Ewa Chodakowska-Kavoukis (ur. w 1982 r. w Sanoku) - polska trenerka fitness, trenerka personalna.

Prowadziła w „Pytaniu na śniadanie” oraz w „Dzień dobry TVN” bloki propagujące fitness. Wydała kilka płyt z programami treningowymi oraz książki: „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, „Twój Dziennik Fitness”, „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej” i „Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny”.

W swoich książkach motywuje, radzi i dzieli się wiedzą na temat sportu, ćwiczeń, zdrowego trybu życia oraz racjonalnego odżywiania.Zapraszamy na profil Ewy Chodakowskiej!

Recenzja książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.