Koparka. Odjazdowe samochody Opracowanie Zbiorowe Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 15.0x15.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Koparka. Odjazdowe samochody
CIEKAWA opowieść o pracy koparki.
Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka.
ZABAWNE, KOLOROWE ILUSTRACJE świetnie oddają przygody odjazdowych bohaterów.
Książka opowiada o KOPARCE, która w drodze na plac budowy niechcący zrywa przewody tramwa-jowe. DYNAMICZNA, napisana PROSTYM JĘZYKIEM historyjka w połączeniu z WYRAZISTYMI, WE-SOŁYMI ILUSTRACJAMI skupi uwagę PRZEDSZKOLAKÓW. Książeczka pokazuje, że każdemu mogą się zdarzyć PRZYKRE WYPADKI i przygody. Jednak warto wtedy szukać ROZWIĄZANIA oraz POMO-CY u innych. A ZROZUMIENIE okazane przez PRZYJACIÓŁ jest bardzo ważne.
Publikacja odpowiednia DLA MALUSZKÓW – jest CAŁOKARTONOWA, ma ZAOKRĄGLONE ROGI i świetnie pokazuje m.in., jak wyglądają POJAZDY BUDOWLANE i na czym polega ich PRACA.
Książka
• rozwija WYOBRAŹNIĘ • rozbudza CIEKAWOŚĆ ŚWIATA • uczy EMPATII • wzbogaca SŁOWNICTWO • WZRUSZA i BAWI
ODJAZDOWE SAMOCHODY
Seria przedstawia niezwykłe przygody POJAZDÓW Z JEDNEGO MIASTECZKA. Tytułowi bohaterowie pojawiają się również jako POSTACIE DRUGOPLANOWE w pozostałych książeczkach. Pozwala to młodemu czytelnikowi lepiej ich POZNAĆ, a także ćwiczyć SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Ilustracje towarzyszące historyjkom są SYMPATYCZNE i SUGESTYWNE.
Szczegółowe informacje na temat książki Koparka. Odjazdowe samochody
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381814478 |
| Autor: | Opracowanie Zbiorowe |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 15.0x15.0cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-09-26 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Koparka. Odjazdowe samochody
Inne książki Opracowanie Zbiorowe
Oceny i recenzje książki Koparka. Odjazdowe samochody
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!