Nasze Nikifory Krzysztof Krauze, Joanna Kos-Krauze Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 200 |
| Format: | 13.0x19.5cm |
| Rok wydania: | 2022 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Nasze Nikifory
O książce Nasze Nikifory
Historia wybitnego, „naiwnego”, łemkowskiego malarza, który pozostawił po sobie koło czterdziestu tysięcy dzieł. Wydanie zawiera dwie wersje scenariusza filmu Krzysztofa Krauze "Mój Nikifor" - ekranową i wcześniejszą, nowelową - z kilku, które reżyser stworzył wraz z Joanna Kos. Oprócz ciekawych informacji na temat krynickiego geniusza, reżyser prezentuje swoją fascynacją artystą, jego losami i dziełami. „Mój Nikifor” to polski film fabularny z 2004 roku. Podstawą scenariusza są faktyczne wydarzenia z życia Nikifora Krynickiego- samouka, analfabety, który uznawany jest za najlepszego malarza- prymitywistę.Wywiad z Joanną Kos-Krauze
Szczegółowe informacje na temat książki Nasze Nikifory
| Wydawnictwo: | Świat Literacki |
| EAN: | 9788388612862 |
| Autor: | Krzysztof Krauze, Joanna Kos-Krauze |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 200 |
| Format: | 13.0x19.5cm |
| Rok wydania: | 2022 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Kultura i Natura Sp. z o.o. Potoczek 75A 22-442 Adamów PL |
Inni klienci wybierają również
Inne książki Krzysztof Krauze, Joanna Kos-Krauze
Oceny i recenzje książki Nasze Nikifory
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Świetnie napisane tak samo jak wszystkie inne dzieła państwa Krauze.Czyta się bardzo przyjemnie i można się naprawdę wiele z niej dowiedzieć. Polecam
Scenariusze to rozwiązanie idealne dla miłośników kina i książek.Czytamy coś co później też możemy obejrzeć. Świetna sprawa zobaczyć czy nasza wizualizacja jest podobna do reżyserskiej.Nikifor niesamowita postać. Warto poznać jego historię. Polecam
Serdecznie zachęcam do zakupu. Wartościowe dzieło. Świetnie przeczytać wersję papierową, a następnie szukać ewentualnych różnic w scenariuszu i w wersji filmowej.Bardzo ciekawa postać, świetni reżserowie- sukces murowany.
Serdecznie zachęcam do zakupu. Wartościowe dzieło. Świetnie przeczytać wersję papierową, a następnie szukać ewentualnych różnic w scenariuszu i w wersji filmowej.Bardzo ciekawa postać, świetni reżserowie- sukces murowany.
Scenariusze to rozwiązanie idealne dla miłośników kina i książek.Czytamy coś co później też możemy obejrzeć. Świetna sprawa zobaczyć czy nasza wizualizacja jest podobna do reżyserskiej.Nikifor niesamowita postać. Warto poznać jego historię. Polecam
Świetnie napisane tak samo jak wszystkie inne dzieła państwa Krauze.Czyta się bardzo przyjemnie i można się naprawdę wiele z niej dowiedzieć. Polecam