Piesek się nudzi. Baw się w kółko Katarzyna Vanevska Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 17.0x17.0cm |
| Rok wydania: | 2023 |
Kup w zestawie
O książce Piesek się nudzi. Baw się w kółko
Książeczka z okienkami oraz ruchomymi elementami – zawiera OKIENKA oraz ELEMENTY, które maluszek może przesuwać.
Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza ZMYSŁY WZROKU I DOTYKU, rozwija WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ.
Prezentuje przygody PIESKA, który chciałby znaleźć SPOSÓB NA NUDĘ.
Zawiera prostą i krótką HISTORYJKĘ z przesłaniem.
Książka zapoznaje małych czytelników z uroczym PIESKIEM i jego przygodami podczas POSZUKIWANIA SPOSOBU NA NUDĘ.
Dzieci znajdą w niej prostą, krótką HISTORYJKĘ opowiadającą o tym, że jest wiele sposobów na nudę, wystarczy tylko chcieć zacząć działać. Wyróżnikiem publikacji są OKIENKA pełne niespodzianek oraz PRZESUWANE KÓŁKO z RÓŻNYMI ELEMENTAMI, dzięki któremu dziecko może AKTYWNIE uczestniczyć w przygodach PIESKA.
Piękne, kolorowe ILUSTRACJE pomogą przenieść się do ŚWIATA ZWIERZĄT.
Książka
• działa na RÓŻNE ZMYSŁY: WZROK, DOTYK
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• pomaga zrozumieć EMOCjE.
Baw się w kółko Seria dwóch książeczek do aktywnego czytania. Na każdej rozkładówce pojawiają się okienka z niespodziankami. A ruchome kółko pozwala na zmianę minki pieska oraz przedmiotów w łapkach kotka.
Szczegółowe informacje na temat książki Piesek się nudzi. Baw się w kółko
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381813556 |
| Autor: | Katarzyna Vanevska |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 10 |
| Format: | 17.0x17.0cm |
| Rok wydania: | 2023 |
| Data premiery: | 2023-10-04 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Piesek się nudzi. Baw się w kółko
Inne książki Katarzyna Vanevska
Oceny i recenzje książki Piesek się nudzi. Baw się w kółko
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!