Cień góry - Gregory David Roberts | okładka
Marginesy

Cień góry David Gregory Roberts

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2016-06-02

ISBN: 978-83-65282-76-7

Liczba stron: 800

Wydawnictwo: Marginesy

Format: 155x235mm

Cena katalogowa: 59,90 zł

Rok wydania: 2016

59,90 zł 37,74 zł

Oszczędzasz 22,16 zł
-37 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

Długo oczekiwana kontynuacja “Shantaram”

Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa…

Miliony czytelników zafascynowały losy australijskiego uciekiniera, który pracował dla bombajskiej mafii fałszerzy dokumentów. Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w „Shantaram”. Lin stracił dwie najważniejsze osoby w swoim życiu – przewodnika duchowego Khaderbhai i miłość życia, Karlę, która została poślubiona przez hinduskiego potentata medialnego. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do miasta, które zmieniła się nie do poznania – za bardzo i za szybko. Wielu jego przyjaciół wyjechało, nowi przywódcy mafijnej siatki prześcigają się w coraz brutalniejszych interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin się nauczył o życiu i miłości. Teraz musi znaleźć swoje miejsce w mieście zła, które żyje według zupełnie nowych zasad. Nie może opuścić Island City – Karla i fatalna obietnica, którą kiedyś złożył, nie pozwolą mu na to.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Zapraszamy na profil autora na Facebooku

Gregory David Roberts o sile książek

Wywiad z pisarzem

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kiedy bandzior odnajduje boży pokój

2016-04-21
„Cień góry" to najnowsza książka Gregory'ego Davida Robertsa, który w na początku XXI wieku niespodziewanie stał się o jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy australijskich, a jego po części autobiograficzna debiutancka powieść „Shantaram" urosła do miana kultowej. Nie ma się co dziwić - życie Australijczyka to materiał jeszcze na niejedną książkę.

Nieznana klasyka

2016-04-15
Niedawno Wydawnictwo Marginesy wznowiło kultowa książkę Gregory'ego Davida Robertsa pod tytułem „Shantaram", która z miejsca stała się bestsellerem i zagościła na pierwszych miejscach sprzedaży polskich księgarni. Nie dziwi więc fakt, że na fali popularności autora w Polsce zaplanowana jest jego druga książka pod tytułem „Cień góry".

Bogate życie pisarza przemienione w bestseller

2016-04-14
David Gregory Roberts powraca z książką „Cień góry" - kontynuacją fascynującej i niepokojącej powieści „Shantaram".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.