Disney Uczy Przygoda z czytaniem Kraina Lodu Czytam samodzielnie poziom 4 Czytanie metodą sylabową - Agata Widzowska | okładka
Ameet

Disney Uczy Przygoda z czytaniem Kraina Lodu Czytam samodzielnie poziom 4 Czytanie metodą sylabową Agata Widzowska

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2018-09-14

ISBN: 978-83-253-2985-3
EAN: 9788325329853
Liczba stron: 48
Format: 155x200mm
Cena katalogowa: 17,99 zł

17,99 zł 13,51 zł

Produkt niedostępny

Opis

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu IV – Czytam samodzielnie – opierają się ma metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko w prosty sposób poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest naturalną skłonnością człowieka i często jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że nauka czytania metodą sylabową przynosi wymierne efekty. Teksty w książce są atrakcyjnie zróżnicowane – mają formę wierszy, wyliczanek, dialogów oraz krótkich opowiadań. W ten sposób autorzy przygotowują małego czytelnika na różnorodność form literackich.

Dla dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają znane postacie ze świata Disneya. W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na Przygodę z Czytaniem!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.