Dlaczego król elfów nie znosił baśni - Holly Black | okładka
Jaguar

Dlaczego król elfów nie znosił baśni Holly Black

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-768-6923-0
EAN: 9788376869230
Tytuł oryginalny: HOW THE KING OF ELFHAME LEARNED TO HATE STORIES
Liczba stron: 192
Format: 160x230mm
Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński

31,10 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kiedy Cardan, Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni, usłyszał historię chłopca, który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej wiedźmy, podobnie jak ponura przepowiednia nadwornego astrologa, stanowią zapowiedź jego niezwykłego losu i haniebnego końca? Baśń ta jeszcze niejednokrotnie przewinęła się przez jego życie, aż w istocie miała zadecydować o jego życiu – lub śmierci. W tej bogato ilustrowanej książce poznajemy nieznane, smakowite szczegóły z młodości Cardana i oglądamy go z zupełnie nowej strony. Wyjątkowy prezent od Holly Black dla tych, którym niestraszna elfowa magia!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Opinia

2020-12-13
Kiedyś nienawidziłam fantastyki. Z czasem zaczęłam się do niej przekonywać, teraz ponownie zaczynam jej unikać. Jednak "Dlaczego Król Elfów nie znosił baśni" przykuł moją uwagę nie tylko tytułem, ale przepięknie ilustrowanym wydaniem.
Wydaje mi się jednak, że nie do końca ogarniam o co tak naprawdę chodzi w tej książce, bo nie znam poprzednich tomów, a myślałam, że to jakaś niezależna część :P, no cóż, na przyszłość będę szukać informacji na temat każdej kolejnej książki autorki. Mimo to, jestem zauroczona tą historią i mam ogromną chęć na nadrobienie serii.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.