Dlaczego motywowanie ludzi nie działa... i co działa. Najnowsze metody przywództwa, dodawania ludziom energii i ich angażowania - Susan Fowler | okładka
MT Biznes

Dlaczego motywowanie ludzi nie działa... i co działa. Najnowsze metody przywództwa, dodawania ludziom energii i ich angażowania Susan Fowler

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-10-15

ISBN: 978-83-774-6978-1
EAN: 9788377469781
Tytuł oryginalny: Why Motivating People Doesn’t Work... and What Does: The New Science of Leading, Energizing, and Eng
Liczba stron: 212
Wydawnictwo: MT Biznes
Format: 160x235mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 23,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Rewolucja w zarządzaniu motywacją!
Susan Fowler, badaczka problemu przywództwa, doskonała konsultantka i coach, przekonuje nas, abyśmy w końcu przestali próbować motywować ludzi! Nie dość, że jest to frustrujące dla obu stron, to jeszcze po prostu nie działa. Ludzie już są zmotywowani, choć zazwyczaj w sposób powierzchowny i tylko na krótką metę. W tej książce Fowler wykorzystuje wnioski płynące z najnowszych badań naukowych i przedstawia sprawdzony model i plan działania, które pomogą liderom poprowadzić swoich ludzi w stronę takiej motywacji, która nie tylko pozwoli im zwiększyć wydajność pracy i zaangażowanie, ale w dodatku zapewni im głębokie poczucie celu i spełnienia.
Fowler twierdzi, że liderzy nadal wykorzystują tradycyjne techniki kija i marchewki, ponieważ nie znają alternatyw. Jej program Optymalna Motywacja pokazuje liderom, w jaki sposób mogą odejść od zewnętrznych nagród i pomóc swoim pracownikom odkryć, w jaki sposób ich praca może spełnić ich głębsze potrzeby psychologiczne – autonomii, relacyjności i kompetencji. Badania dowodzą, że tylko w ten sposób można osiągnąć głęboką i trwałą motywację.
Program Optymalna Motywacja sprawdził się w organizacjach na całym świecie – klientami Fowler były takie firmy i organizacje, jak Microsoft, CVS, NASA, Mattel i wiele, wiele innych. Autorka ilustruje poszczególne kroki procesu przykładami zaczerpniętymi z życia. To przełomowe rozwiązanie dla liderów, którzy pragną, by ich pracownicy byli właściwie zmotywowani!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.