Emigracja - Malcolm XD | okładka
WAB

Emigracja Malcolm XD

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-280-6637-3

EAN: 9788328066373

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: WAB

Format: 14.2 x 20.2 cm

Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 20,69 zł

Oszczędzasz 14,30 zł
-41 %
Zamówienie wyślemy 2019-10-21 Punkty stacjonarne odbioru książek Znak

Opis

Ostatnie kilka lat w to czas, w którym Malcolm XD opublikował w Internecie kilkadziesiąt swoich opowiadań, a tym samym przyciągnął przed ekrany ponad 2 miliony czytelników. To on stworzył kultową już historię o „Ojcu wędkarzu”, której ekranizację wyreżyserował Michał Tylka, a w filmie udział wzięli Piotr Cyrwus, Marian Dziędziel, Jan Nowicki i Anna Radwan.

Życie Emigranta w książce Malcolma XD
Pierwsza książka Malcolma XDEmigracja” to opowieść o młodym człowieku, który zaraz po ukończeniu liceum w małej miejscowości wyjeżdża zarobkowo do Wielkiej Brytanii. Książka opowiada o życiu emigranta w typowy dla Malcolma XD „pastowy” sposób. Historia o dorastaniu w Polsce, podróży do Londynu i próbie samotnego życia na emigracji. W książce znaleźć można wszelkie te aspekty życia na Wyspach Brytyjskich z perspektywy Polaka, o jakich nikt wcześniej nie pisał. Nie zabraknie tu recydywistów, anarchistów, cygańskich handlarzy czy rosyjskich oligarchów.

Malcolm XD pierwszy raz publikuje swoje przemyślenia w formie książki, „pasty” wychodzą poza ramy Internetu.

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Karpiel Dominika

2019-04-02

Kocham, kocham, kocham!

MalcolmXD och jak ja się cieszę, że ta książka się pojawi. Niecierpliwie oczekuję. Jestem pewna, że przeczytam kilka razy. Ba! Wraz z przyjaciółmi od razu zamówimy MASOWO! Styl, który albo się kocha, albo nienawidzi. Moje zdanie już znacie. 

Marcin Kowal

2019-04-02
Jescze nie poznałem twórczości MalcolmaXD. Przyciągnął mnie tytuł. Sam jestem emigrantem. Z tego co się dowiedziałem to raczej żartobliwe historie. Ale czy przypadkiem w każdym żarcie nie znajduje się ziarnko prawdy? Fajnie będzie pośmiać się z tego naszego szalonego, wyjazdowego życia. Czekam na premierę :)

MalcolmXD? Uwielbiam!

2019-04-02

O tak! Tak bardzo się cieszę, że z cudownymi opowiadaniami MalcolmaXD spędzę więcej czasu przy książce.

Nie przepadam za czytaniem na telefonie. Tutaj nie było wyboru. Nie mogłabym odpuścić sobie takich perełek jakby chociaż opowiadania o lesie ;). Zanim kupicie (a obiecuję, że na bank warto) zajrzyjcie na stronę MalcolmXD na facebook'u i poczytajcie te literackie majstersztyki!

Wtedy jedno jest pewne będziecie czekać na premierę tak samo jak ja.  Kocham ten styl i to genialne poczucie humoru. 

MalcolmXD czekamy! <3

Byle do 15.05!

2019-04-02
Pierwszy raz w życiu czekam na jakąś książkę aż tak zniecierpliwiona. Jestem chyba top fanką MalcolmaXD. Odliczam do dnia premiery!

Mistrz opowiadania

2019-04-02

Nie mogę się już doczekać. MalcolmXD mistrzu pióra! Mistrzu żartu i sarkazmu! Wszyscy Twoi fani czekają. Uwielbiam Twoje pasty. MalcolmXD to wieszcz XXI wieku!

Jak dla mnie pisarz idealny: bystry, z ostrym językiem, a przy tym potrafiący rozśmieszyć każdego. Myślę, że to jest sztuka napisać coś tak, że jadąc w autobusie można śmiało przeczytać całe takie opowiadanie i od razu zacząć dzień lepiej i z humorem.

Mam szczerą nadzieję, że opowiadania te chociaż w małym stopniu mają prawdziwe podłoże! Przecież życie składa się z ciągu takich abstrakcyjnych sytuacji, ale MalcolmXD jako jeden z niewielu potrafi je przelać na papier :).

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.