Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie | okładka
Studio Emka

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale Carnegie

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-650-6885-9
EAN: 9788365068859
Tytuł oryginalny: How To Win Friends and Influence to People
Liczba stron: 316
Format: 115x180mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Paweł Cichawa

34,90 zł 20,48 zł

Oszczędzasz 14,42 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Sekretem sukcesu tej książki jest przede wszystkim jej prostota. Każda rada, którą zawiera wydaje nam się oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi, za to Carnegie tak. I to po mistrzowsku! Jest prawie pewne, że studiując jego dzieło i kierując się zapisanymi w nim regułami odniesiesz sukces.

Bo któż nie chciałby:
• być człowiekiem nietuzinkowym,
• mieć grono sprawdzonych przyjaciół i ludzkie zaufanie,
• umieć zjednać sobie ludzi,
• zyskać popularność,
• być dobrym mówcą?

Ta książka ułatwi ci swobodne poruszanie się w biznesie. Przyda się w życiu rodzinnym i towarzyskim. Sprawdziła się w wielu krajach świata. Zawarte w niej reguły to nie tylko teoria! Wierz w to albo nie — ich stosowanie całkowicie odmieniło życie wielu ludzi. Co więcej-może odmienić i Twoje!

Fanpage autora

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

nieoczywiste oczywistości

2019-08-27

Tak jak głosi tytuł mojej recenzji-książka jest pełna nieoczywistych oczywistości. I choć podczas czytania wiele rzeczy wydawało mi się naprawdę mało odkrywczych, zastosowanie się do rad autora i wprowadzenie ich w życie wielokrotnie było dla mnie trudnością...Ciekawe i pouczające historie tylko wzbogacają całość. Dzięki nim rady są idealnie przeniesione do rzeczywistości i można lepiej je zrozumieć. Uczyć się od eksperta to sama przyjemność. Bardzo wartościowa pozycja, do której będę na pewno często wracać...

Ps Inne tytuły autorstwa pana Carnegie są równie warte uwagi...POLECAM!

WOW!

2019-08-27
Książka której autorem jest Dale Carnegie mimo upływu lat jest wciąż aktualna. Bardzo wciągająca treść i wiele naprawdę cennych rad, które przydają się nie tylko w biznesie, ale także i codziennym życiu. Nie spodziewałem się, że aż tak mnie zaskoczy, bo zwykle podchodzę do tego typu książek z lekkim sceptyzmem. Autorowi trzeba przyznać, że posiada ogromną wiedzę jeśli chodzi o ludzką naturę. Co więcej-potrafi ją doskonale przekazać, a samo zastosowanie jego rad potrafi zszokować, pozytywnie rzecz jasna. Książka jest warta polecenia i oczywiście przeczytania:)

Warta swojego rozgłosu!

2019-08-27

Tej książki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to dość popularny tytuł i sama aż żałuję, że sięgnęłam po niego dopiero teraz. To nie tylko poradnik, który wskazuje drogę do sukcesu, ale także niesamowity zbiór wiedzy o relacjach, który jest podstawą skutecznej komunikacji.

Książka jest napisana lekkim, prostym językiem, co pozwala ją pochłonąć w kilka dni. Poświęcony jej czas bardzo szybko wraca do czytelnika i na każdym kroku można zaobserwować postęp związany z własnym postrzeganiem świata!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.