Mam wątpliwość -  | okładka
Wielka Litera

Mam wątpliwość Aleksandra Radomska

Broszurowa ze skrzydełkami
EAN: 9788380325111
Wydawnictwo: Wielka Litera
Format: 14.2 x 20.5 cm
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 23,23 zł

Oszczędzasz 13,67 zł
-37 %
Wyślemy w ciągu 24h

 

 

 

Opis

Oto ona, Radomska, kobieta przeciętnie nieprzeciętna. Zaskakująco błyskotliwa, choć czasem nadrabia bezczelnością. Szydera i kpina to jej drugie imię. Mimo że nie może rzeczywistości napluć w twarz, to przynajmniej sprzeda jej kopniaka.

Zabiera nas w podróż po życiowych przystankach, w którą wyruszamy z plecakiem pełnym cudzych przekonań i oczekiwań. Opowiada, jak zweryfikowała je rzeczywistość i z czego przyszło jej śmiać się w głos, choć często przez łzy. Jest to zapis z dziennika pokładowego kogoś, kto bardzo się zdziwił, ale w przeżywaniu obowiązkowych punktów życiorysu po swojemu odnalazł masę frajdy. Radomska obnaża hipokryzję, dostrzega niezauważalne, czwarty raz wypłukuje zapomniane w pralce pranie i dzieli się tym, co rośnie w niej jak pleśń w kubku po kawie, wątpliwościami

W zalewie lukrowanych obrazów i treści przypomina, że paleta kolorów jest dużo szersza i ciekawsza, a szary to też kolor. I jedyny skuteczny filtr to perspektywa dystansu i przymrużenie, nawet zezowatego oka.

Konto autorki w serwisie Facebook

Kanał autorki na Youtube

Konto autorki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Koniecznie do przeczytania

2020-06-04

Niesamowita książka. Z całego serca polecam. Podczas czytania praktycznie nie mogłam się przestać śmiać. Już dawno nie bawiłam się tak świetnie podczas czytania. Radomska to jest kobieta wyjątkowa. Optymizm jaki od niej boje jest wprost niewyobrażalny. Koniecznie przeczytajcie, dobra zabawa gwarantowana.


Nie mogę się doczekać!

2020-06-04

Nie mogę się już doczekać! Słyszałam sporo o tej książce i o autorce. Z całą pewnością będzie to ciekawa przygoda, zwłaszcza że Radomska to jest bardzo pozytywna i zakręcona osoba. 


Niezapomniana przygoda

2020-06-04

Ta książka to cudo. Każdy powinien ją przeczytać i zdystansować się od życia. Zawiera genialne rady i zupełnie inne spojrzenie na świat. Mogę z czystym sumieniem Wam polecić. Z całą pewności uśmiejecie się nie raz. 


Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.