Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych - Justyna Bednarek | okładka
Poradnia K

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych Justyna Bednarek

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-639-6013-1
EAN: 9788363960131
Liczba stron: 160
Format: 165x240mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 21,89 zł

Produkt niedostępny
Zamówienie wyślemy 2021-06-15

OpisCzy naprawdę nikogo nigdy nie zastanawiało, gdzie lądują wrzucone do pralki skarpetki? Muszą gdzieś znikać, skoro do pralki wrzucane są parami, a nie rzadko wyciągamy tylko pojedyncze sztuki. Tak przynajmniej ma się sytuacja w domu Małej Be. Rozwiązań tej zagadki jest tak wiele, jak wiele skarpetek znika z naszego życia, niektóre z nich mają fantastyczne przygody i zostają gwiazdami filmowymi, inne chronią małe myszy czy służą jako uszczelniacze wronich gniazd.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych w formie audiobooka

 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych

2019-02-27
Świetna książka! Z zawodu jestem przedszkolanką. Dzieci, którymi się opiekuję są zachwycone zarówno barwnymi ilustracjami jak i wciągającą historią. Po zapoznaniu ich z ową lekturą po raz pierwszy od razu usłyszałam pytanie jednej z moich podopiecznych kiedy ponownie będziemy czytać historię o skarpetkach. Myślę, że ta pozycja na stałe zagości na półce w moim przedszkolu i stanie się tą, po którą najczęściej sięgają panie opiekunki.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych

2019-02-27
Fenomenalna historia przedstawiona w ciekawy i intrygujący sposób. Z pewnością zainteresuje każde dziecko, to jakie przygody mogą mieć zaginione skarpetki. Może któreś z Waszych pociech odnajdzie wśród nich tę swoją ulubioną, która zaginęła? Kto wie....

Dla każdego!

2019-02-27
Mój maly Krzyś jest zachwycony historią o znikających skarpetkach. Sam pracuję jako hydraulik i cieszę się, że w końcu znalazłem książkę, dzięki której jestem w stanie przybliżyć mój zawód w  tak zabawny i kreatywny sposób mojemu małemu odkrywcy. Dzięki tej książce stałem się bohaterem mojego syna, niczym superbohater. Codziennie, gdy wracam z pracy syn pyta ile zaginionych skarpetek udało mi się odnaleźć tego dnia. Polecam każdemu rodzicowi, posiadającemu urwisy tak ciekawe świata jak mój Krzyś.

Polecam!

2019-02-27
Kupiłam ją na promocji, ale okazało się że to strzał w dziesiątkę! Moja 10-letnia Marysia oszalała na jej punkcie. Codziennie przed snem życzy sobie by ja czytać, mimo że teraz zaczynamy ją już czytac po raz czwarty! Oprócz samej historii, która jest na wskroś urzekająca nie moge nie wspomnieć o przepięknych ilustracjach znajdujących się na kartach tej książki! Są kolorowe i przykują uwagę każdego dziecka. 

Pozycja obowiązkowa

2019-02-27
Ta książka to odpowiedź na wszystkie nasze pytania, które za dzieciaka wszyscy sobie zadawaliśmy, a mianowicie o się dzieję ze skarpetkami, które giną w praniu. Książka idealna dla dzieci w każdym wieku. Dla tych najmniejszych ze względu na kolorowe, ciekawe ilustracje. Dla starszych za fascynującą opowieść. Wielką tajemnice rozwiązuje hydraulik odkrywając, że skarpetki uciekają przez dziurę znajdującą sie pod pralką. Każdy rozdział to opowieść jednej skarpetki. Nie będę Wam zdradzać oczywiście szczegółów. Gorąco polecam!!! Ta książka jest fantastyczna!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.