Ogród - twoje miasto - Burkhard Bohne | okładka
Bellona

Ogród - twoje miasto Burkhard Bohne

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-111-0289-7
EAN: 9788311102897
Liczba stron: 176
Format: 19.0x25.2
Cena katalogowa: 29,90 zł

29,90 zł 21,29 zł

Produkt niedostępny

Opis

Pomysły na zagospodarowanie przestrzeni miejskich. Z książki dowiesz się, jakie rośliny sadzić w dużych miastach! Oprócz tego autor porusza tematy takie jak ogrody w przestrzeni wspólnej, zielone dachy oraz zieleń na balkonie.

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pozycja obowiązkowa

2019-08-27
W obliczu płonącej Amazonii każda roślinka jest na wagę złota. Dlatego też takie książki jak ta to obowiązkowa pozycja na półce. Warto o nie dobrze dbać, bo pełnią bardzo ważną rolę w naszych życiach. Książka Bohne'a to idealny przewodnik po ogrodnictwie, bardzo wart uwagi!

Idealna dla miłośników roślin

2019-08-27
To prawdziwe kompendium wiedzy, które pozwoliło mi zdobyć wiele cennych informacji na temat roślin i ich pielęgnacji. Z niecierpliwością czekam na rezultaty po wprowadzeniu zmian! Bardzo spodobała mi się idea upcyklingu, którą z chęcią wprowadzę w życie, przyczyniając się do ekologicznego podejścia do ogrodnictwa. Gorąco polecam Ogród-twoje miasto wszystkim miłośnikom roślin...

Ogród na medal

2019-08-27
Kiedy wszyscy dookoła chcą betonować zieleń dobrze jest wiedzieć, co można zrobić by ją ratować! Dzięki tej książce można stać się bardziej świadomym w tej kwestii...Przegląd roślin możliwych do uprawy zdecydowanie poszerzył moją wiedzę i na zakupy ruszyłam bardziej świadoma:)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.