Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów - Scott Jurek | okładka
Galaktyka

Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów Scott Jurek

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2018-09-24

ISBN: 978-83-757-9678-0
EAN: 9788375796780
Liczba stron: 272
Format: 160x240mm
Cena katalogowa: 42,90 zł

42,90 zł 25,56 zł

Oszczędzasz 17,34 zł
-40 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!


Dostawa już od 6,99 zł - sprawdź szczegóły! 

 

 

Opis

Jest to pasjonująca opowieść o wyczerpującej oraz inspirującej czterdziestosześciodniowej wyprawie po rekord prędkości na Szlaku Appalachów.
Tytułowa Północ to 3523 kilometry morderczej, górskiej trasy, 80 kilometrów codziennie, przez prawie siedem tygodni. Jurek zdawał sobie sprawę, że zmusi swój organizm do skrajnego wysiłku, wyrzekając się wygód i dłuższego odpoczynku.

Północ jest to fantastyczna opowieść o wytrwałości i wewnętrznej przemianie. Jest to portret człowieka, który stawia czoła najbardziej wymagającemu, wyjątkowemu i wzniosłemu wyzwaniu. Jest to historia, która natchnie zarówno biegaczy, jak i każdego, kto dąży do poznania swoich możliwości.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Inspiruje

2019-07-12
Autor w książce tworzy swój wyjątkowy świat do którego mamy dostęp. Cała powieść bardzo inspiruje żeby wyjść z domu i coś zrobić. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Książka akurat na wakacje, bardzo skłania do przemyśleń. Polecam, szczególnie osobą, które chcą zmienić swoje życie.

Duża motywacja

2019-07-12
Książka bardzo motywująca. Pokazuje moralne wartości naszego życia. Jest to niesamowita opowieść o walce, determinacji i uporze, aby osiągnąć postawiony cel. Powiem szczerze, że książka wywarła na mnie duże wrażenie. Jest pełna pasji, życia. Historia wciąga już od pierwszych stron. Gorąco polecam każdemu tę książkę. Naprawdę warto przeczytać.

Zastrzyk pozytywnej energii

2019-07-12
Niezwykle inspirująca i motywująca książka. Myślę, że wrócę do niej niejeden raz. Autor daje bardzo dużo pozytywnej energii. Uczy nas determinacji w dążeniu do upragnionego celu. Nie warto się poddawać. Polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.