Potęga niedoskonałości - Tomas Navarro | okładka
Muza SA

Potęga niedoskonałości Tomas Navarro

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-287-1266-9
EAN: 9788328712669
Tytuł oryginalny: Wabi Sabi
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Muza SA
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Stanisław Bończyk

39,90 zł 23,74 zł

Oszczędzasz 16,16 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Co druga książka -45%

 

 

Opis

W obecnych czasach wykreowany został ideał człowieka sukcesu. Nienaganny wygląd, idealny związek, gustownie urządzone mieszkanie, wspaniała kariera…. Niestety w praktyce najczęściej jest zupełnie odwrotnie. Za wszelką cenę dążymy do sukcesu, tracimy mnóstwo czasu i energii na dążenie do doskonałości i boleśnie przeżywamy każdą porażkę. Mamy wygórowane oczekiwania albo ciągle podnosimy sobie poprzeczkę, żyjemy w ciągłym stresie. Próbujemy być perfekcjonistami goniącymi za ideałami i rozpaczliwie poszukującymi szczęścia. Jest to działanie, które tylko z pozoru przynosi nam szczęście, częściej odbiera nam radość z życia i nie pozwala cieszyć się tym co mamy. Tomás Navarro, doświadczony psycholog, podpowiada, co zrobić, by nie wpaść w melancholię i wieść być może niedoskonałe, ale o wiele pełniejsze i spokojniejsze życie.
„Potęga niedoskonałości” to wyjątkowa lektura dla osób ogarniętych obsesją perfekcjonizmu, zainteresowanych samorozwojem oraz chcących wyzwolić się z kręgu stereotypów i fałszywych przekonań, że zawsze musimy być idealni. Tomás Navarro w swojej najnowszej książce podpowiada, jak zmienić swoje życie, ustalać priorytety i radzić sobie z niedoskonałością naszą i naszych bliskich. Uczy nas akceptować swoje słabości, a nawet dostrzec w nich piękno. Zastosowanie proponowanych przez autora rozwiązań pozwala smakować życie w całej jego wspaniałości, w bogactwie milionów codziennych drobnych smutków i radości, których często w ogóle nie dostrzegamy. To książka o tym, jak najlepiej wykorzystywać karty, które rozdaje nam los, by zapewnić sobie wolność, szczęście i spokój.

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niedoskonałość

2020-02-06
Jestem perfrkconistką w każdym calu. Wszystko musi być u mnie poukładane i na swoim miejscu. Mam bardzo dobrą pracę i poświęcam się jej bezgranicznie. Niestety stale uważam, że moje życie nie jest idealne, ciągle szukam jakiejś małej przyjemności, która pozwoli mi cieszyć się chociażby na chwilę. Przypadkiem trafiłam na zapowiedź tej książki, znalazłam parę informacji o autorze i już wiem, że chcę ją przeczytać i może będzie to coś co pomoże mi chociażbt w małym stopniu zmienić coś w moim życiu i dostrzec czego mi tak naprawdę brakuje.

Tomas Navarro

2020-02-06
Czytałem poprzednią książkę tego autora. Widać, że jest on doświadczonym i profesjonalnym psychologiem dlatego bardzo chętnie przeczytam i tę jego pozycję. Autor przekazuje i opisuję swoją wiedzę w doskonały i zrozumiały dla każdego sposób. Bazuje na swoich doświadczeniach dlatego myślę, że ta książka również dostarczy mi cennej wiedzy i wzmocni wewnętrznie.

Potęga niedoskonałości

2020-02-06

Nie mogę doczekać się premiery książki !

Gdy weźmiemy do ręki pierwsze lepsze czasopismo bądź gazetę od razu rzucają się nam w oczy zdjęcia pięknych, wręcz doskonałych kobiet oraz przystojnych mężczyzn. Każdy artykuł opisuje sukces, którego dokonał wielki biznesmen, jego fortunę, posiadłości. Mało gdzie znajdzie się coś o tym ile wcześniej musiała przejść ta osoba, jakich dokonać wyrzeczeń aby osiągnąć zamierzony cel.

Już sam tytuł wskazuje, że będzie to doskonały poradnik dla każdego kto jest przybity współczesnymi kanonami piękna i sposobu życia i chce zacząć cieszyć się i doceniać to co ma.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.