Repetytorium maturzysty Język niemiecki Poziom podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna - Srzednicka Joanna, Golis Adrian, Golis Kamil, Lohn Anna | okładka
Greg

Repetytorium maturzysty Język niemiecki Poziom podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadgimnazjalna Srzednicka Joanna, Golis Adrian, Golis Kamil, Lohn Anna

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-751-7543-1
EAN: 9788375175431
Liczba stron: 176
Format: 165x235mm
Cena katalogowa: 24,95 zł

24,95 zł 15,62 zł

Oszczędzasz 9,33 zł
-37 %
Zamówienie wyślemy 2021-08-04
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Opis

Repetytorium Maturzysty język niemiecki Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej formule obowiązującej od roku 2015. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Repetytorium zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, jak się do niego skutecznie przygotować, zadania w pełni zgodne ze standardami maturalnymi oraz bogatą bazę słownictwa, umożliwiającą skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Zadania zilustrowano przykładami oraz opatrzono kluczem odpowiedzi, dzięki czemu uczeń może na bieżąco sprawdzić poziom swoich umiejętności. Dołączono także płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część książki to bogaty i wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą ćwiczeń.

Repetytorium Maturzysty język niemiecki Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej!

Serdecznie polecamy!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.