Twój Dziennik - Regina Brett | okładka
Insignis

Twój Dziennik Regina Brett

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-65315-11-3
EAN: 9788365315113
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Insignis
Format: 120x195mm
Cena katalogowa: 34,99 zł
Rok wydania: 2015

34,99 zł 24,91 zł

Produkt niedostępny

Opis

To źródło Twojej codziennej inspiracji.

Przedstawiamy Twój dziennik Reginy Brett z 12 nowymi lekcjami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników.

Książki Reginy Brett cieszą się w Polsce olbrzymią i niesłabnącą popularnością. Felietony tej amerykańskiej pisarki i dziennikarki – czy też, jak sama o nich pisze, lekcje – pełne ciepła, nadziei i wzruszeń, są dla wielu osób cenną podporą w życiu i drogowskazem na jego nierzadko krętych drogach. Już same tytuły lekcji są cennym zbiorem dających do myślenia sentencji… Wielu z nas chciałoby, by celne komentarze, spostrzeżenia i myśli Reginy były dostępne na co dzień, byśmy mogli po nie łatwo sięgnąć, robiąc sobie czasem krótki przystanek w pędzącym nieustannie świecie. Tak zrodził się pomysł Twojego dziennika, uniwersalnego kalendarza na każdy rok.

Przedstawiliśmy go latem tego roku Reginie, a ta podeszła do niego z wielkim entuzjazmem i radością.

Regina Brett na naszą prośbę napisała 12 zupełnie nowych lekcji, z których większość jest inspirowana jej dwukrotnym pobytem w Polsce. Każda z tych lekcji otwiera miesiąc, którego dni (każdy na oddzielnej stronie) opatrzyliśmy inspirującymi cytatami z książek Reginy i symbolicznym rysunkiem nawiązującym stylistycznie do okładek ich polskich wydań.

Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz z myślami Reginy na każdy dzień i nową lekcją na każdy miesiąc.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

ROK POZYTYWNO-INFANTYLNY CZYLI DZIENNIK Z REGINĄ BRETT

2016-01-18
Regina Brett to słynna dziennikarka i felietonistka, laureatka Nagrody Pulitzera. Jest także autorką trzech książek, będących w Polsce bestsellerami: „Bóg nigdy nie mruga", „Jesteś cudem" oraz „Bóg zawsze znajdzie ci pracę". „Twój dziennik" jest jej najnowszym dziełem, okraszonym autorskimi aforyzmami na poszczególne dni i krótkimi felietonami, pojawiającymi się przed każdym miesiącem.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.