Zasady sa po to, żeby je łamać Dziecięcy przewodnik po anarchii - John i Jana | okładka
Bractwo Trojka

Zasady sa po to, żeby je łamać Dziecięcy przewodnik po anarchii John i Jana

Oprawa twarda
EAN: 9788393996568
Liczba stron: 44
Format: 15.5x21.5
Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł 26,87 zł

Produkt niedostępny

Opis

Czy masz w domu małego rebelianta? Ta książeczka jest dla niego lub dla niej! Jeśli chcesz przekazywać dziecku takie wartości jak wolność myśli, dyskusji, szacunku dla innych – przeczytaj mu ją. Ale uwaga! Jest ryzyko!

Mowa o książce „Zasady są po to, żeby je łamać. Dziecięcy przewodnik po anarchii” Johna Sevena i Jany Christy. Zawiera wywrotowe hasła w rodzaju: „Ucz się. Używaj mózgu”, „Rozdawaj rzeczy”, „Słuchaj najcichszego głosu”. Każde hasło ilustrowane jest chwytającą za serce pastelą. Rozmowa, szacunek, myślenie – któż nie chce rozwijać tych umiejętności u swojego dziecka?

Jest jednak haczyk. Książeczka zachęca do niezależności „tu i teraz”, a nie wtedy, kiedy dorośniesz. Dlatego decydując się na przeczytanie „Zasad...” dziecku, zgadzasz się na to, że Twój autorytet będzie kwestionowało. To książka dla odważnych rodziców, którzy chcą wychować odważne dzieci.
Pięknie ilustrowana książka, głośna w USA, przetłumaczona na francuski, duński i szwedzki ukazała się właśnie po polsku.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Anarchia dla dzieci?

2019-01-24
E-book znalazłam kilka lat temu na stronie Grecja w ogniu. Było to polskie tłumaczenie książeczki napisanej i opublikowanej w USA. Gdy więc okazało się, że zostanie ona wydana w Polsce w wersji papierowej od razu złożyłam zamówienie. Sama książeczka zachwyciła mnie od początku, jak szatą graficzną, tak i treścią. W prosty i przystępny sposób uczy ona nasze dzieci akceptacji dla odmienności, zadawania pytań, nie oceniania po pozorach, wartości tworzenia, pracy własnych rąk, podążania wybraną drogą, czyli właściwie wszystkich wartości potrzebnych do życia w wolnym i równym społeczeństwie. Czy polecam? Nie mam najmniejszych wątpliwości:)

Pełną treść recenzji znajdziecie tutaj:
http://nietoperzczytaioglada.blogspot.com/2018/04/zasady-sa-po-to-zeby-je-amac-dzieciecy.html?m=1

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.