Żona Aarona Greta Getler Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | BIS |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 312 |
| Format: | 13.5x20.5cm |
| Rok wydania: | 2018 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Żona Aarona
O książce Żona Aarona
Leo i Lea – wydawałoby się, że dobrana para, a jednak Lea nie jest w tym związku szczęśliwa. Życie wydaje jej się szare i byle jakie, mąż nie rozumie jej pragnień, szczególnie pragnienia macierzyństwa. I wtedy poznaje sąsiadów - Monikę i Aarona, których życie ma wszystkie barwy, jakich jej brakuje. Lea chłonie ich radość, piękno, zmysłowość, zazdrości szczęścia. Starając się do nich upodobnić, zaczyna żyć ich życiem. Debiut młodej polskiej prozaiczki.Szczegółowe informacje na temat książki Żona Aarona
| Wydawnictwo: | BIS |
| EAN: | 9788375515701 |
| Autor: | Greta Getler |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 312 |
| Format: | 13.5x20.5cm |
| Rok wydania: | 2018 |
| Data premiery: | 2018-07-06 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | Wydawnictwo BIS Lędzka 44A 01-446 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Inni klienci wybierają również
Inne książki z kategorii Proza
Oceny i recenzje książki Żona Aarona
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Zabiegana sięgnęłam po nową książkę do czytania w autobusie. Ale to nie z tą pozycja - wciągnęła mnie w grę emocji, głębokich przemyśleń. Nie mogłam czekac do jutra - wróciłam do domu i przeczytałam do końca. Nie ważne, że wszysto inne zostawiłam na jutro. Było warto. Greto dziekuję Ci jesteś wspaniała. Życzę powodzenia i czekam na kolejne ksiązki.
Bogata forma literacka, głębokie przemyślenia autorki.Postać Lei to głębokie studium dojrzewania do własnej świadomości i wartości. Polecam
Bogata forma literacka, głębokie przemyślenia autorki.Postać Lei to głębokie studium dojrzewania do własnej świadomości i wartości. Polecam
Zabiegana sięgnęłam po nową książkę do czytania w autobusie. Ale to nie z tą pozycja - wciągnęła mnie w grę emocji, głębokich przemyśleń. Nie mogłam czekac do jutra - wróciłam do domu i przeczytałam do końca. Nie ważne, że wszysto inne zostawiłam na jutro. Było warto. Greto dziekuję Ci jesteś wspaniała. Życzę powodzenia i czekam na kolejne ksiązki.