Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Agnieszka Stążka-Gawrysiak to autorka bloga i osoba zawodowo prowadząca szkolenia online. Agnieszka Stążka-Gawrysiak na co dzień współpracuje z matkami, które zmagają się z depresją poporodową, obciążeniem zawodowym, a także nieradzeniem sobie z codziennymi obowiązkami i opieką nad dzieckiem.

Agnieszka Stążka-Gawrysiak – poradniki dla dzieci i matek


Spotkania z młodymi matkami zainspirowały Agnieszkę Stążkę- Gawrysiak do napisania kilku bardzo popularnych poradników. W jej dorobku artystycznym znajduje się wydana w 2019 roku „Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym jak działać, gdy emocje biorą górę”. Kolejną pozycję beletrystyczną autorstwa Stążki - Gabrysiak jest książka „Self regulation. Szkolne wyzwania”.

Sposoby radzenia sobie ze stresem i emocjami


Twórczość Agnieszki Stążki - Gabrysiak to zbiory opowiadań dla dzieci, które są uzupełnione częścią dedykowaną ich dorosłym opiekunom. Na kartach swoich poradników Agnieszka Stążka-Gawrysiak przedstawia sposoby radzenia sobie ze stresem, nagromadzonymi emocjami, a także metody zapanowania nad gniewem. To książki przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 i od 6 do 10 lat.

Lista książek: Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Bestseller

49,99 zł

34,99 zł

49,99 zł

34,99 zł

44,99 zł

31,49 zł