Fernando J. Múñez

Fernando J. Múñez urodził się w 1972 roku w Madrycie. Jest absolwentem studiów filozoficznych i filmowych. Z zawodu scenarzysta i reżyser filmów krótkometrażowych. W 2012 roku wyreżyserował film fabularny pt. „Las nornas”. Film odniósł duży sukces na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Valladolid i Festiwalu Filmowym w Alicante.

Fernando J. Múñez – książki dla dzieci


Fernando J. Múñez rozpoczął pisanie swojej pierwszej powieści już w wieku 14 lat. Autor początkowo zajmował się wydawaniem książek dla dzieci i młodzieży. W jego dorobku można znaleźć takie pozycje dla najmłodszych, jak: „Vampiros”, „Monstres” czy „Goblins”. Są to fantastyczne i mrożące krew w żyłach historie o wampirach, potworach i goblinach.

„Kucharka z Castamar”


W 2019 Fernando J. Múñez wydał swoją pierwszą książkę, która skierowana została do dorosłego czytelnika. Powieść pt. „Kucharka z Castamar”, stała się światowym bestsellerem. Akcja powieści toczy się w XVIII-wiecznej Kastylii. Pisarz odpowiada historię młodej kobiety Clary, która zostaje zatrudniona jako pomoc kuchenna na zamku Castamar. Na podstawie powieści został nakręcony serial.

Lista książek: Fernando J. Múñez

Kucharka z Castamar
 - Fernando J. Múñez | mała okładka
-42 %

Kucharka z Castamar

Fernando J. Múñez

7.6 / 10 (115 ocen)

49,99 zł

28,99 zł