Kaja Muszak

Kaja Muszak prowadzi bloga na(nie)wymiar, za pomocą którego dzieli się wskazówkami i poradami na temat haftu z szerszym gronem obiorców. Zajmuje się organizacją warsztatów hafciarskich i warsztatów rozwojowych dla kobiet. Kaja Muszak prowadzi również hafciarski profil na Instagramie, który został doceniony w Polsce i za granicą. W 2019 roku, Kaja Muszak jako jedyna osoba w Polsce, została zaproszona na wystawę haftu artystycznego, która odbywała się we Włoszech.

Kaja Muszak – książki o hafcie


Kaja Muszak jest autorką książek edukacyjnych o nauce haftu. Do tej pory wydane zostały dwie publikacje pt. „Coś wyjątkowego! Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku” i „Coś pięknego! Poznaj haft i naucz się wyszywać krok po kroku”. Czytelnik może w nich znaleźć kilkadziesiąt ściegów i technik hafciarskich, które zostały szczegółowo opisane. Kaja Muszak jest również autorką e-booków edukacyjnych o nauce haftu.

Przydatne wskazówki na temat haftowania


Kaja Muszak przekazuje czytelnikowi cenne wskazówki, dzięki którym będzie mógł on rozpocząć swoją przygodę z haftem. W wydanych książkach dostępne są gotowe instrukcje, które sprawią, że czytelnik nauczy się wyszywać kwiaty, napisy i liście. Autorka pokazuje również, w jaki sposób oprawiać swoje prace. Publikacje Kai Muszak to świetna lektura dla osób, które chcą nauczyć się haftować.

Lista książek: Kaja Muszak

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna