Maria Czubaszek

Lista książek

Nienachalna z urody - Maria Czubaszek | mała okładka
-43 %

Nienachalna z urody

Maria Czubaszek

Maria Czubaszek zdradza swoje sekrety i po raz pierwszy mówi o sobie tak szczerze. I tak dużo. Opowiada o ludziach, z którymi się przyjaźniła, pracowała, których mijała w życiu. Komentuje sytuację w kraju (także tę po „dobrej zmianie”).

Więcej

36,00 zł

20,67 zł

Dzień dobry, jestem z kobry

Maria Czubaszek

Urocza, kapitalna, wesoła, błyskotliwa książka do przeczytania jednym tchem! W dobie dyktatu poradników na każdy temat, które każą się nam katować dietą, gimnastyką, rzucaniem wszelkich przyjemności, z wielką ulgą można się zatopić w opowieściach Marii Czubaszek o ludziach i zdarzeniach z jej życia, które to historie są zaprzeczeniem pochwały prowadzenia zdrowego życia…

Więcej

39,90 zł

29,00 zł

Blog niecodzienny

Maria Czubaszek

Maria Czubaszek i jej niezawodne poczucie humoru w najczystszej formie. Choć mówi, że nie lubi pisać do druku, to w druku czyta się ją doskonale. Każdym słowem maluje charakterystyczne postacie: córkę sąsiadki, tajemniczą czytelniczkę czy bohaterkę swojej powieści, Alicję. Ich opinie stają się punktem wyjścia do błyskotliwych konstatacji.

Więcej

44,00 zł

30,23 zł

Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubasze

Maria Czubaszek, Wojciech Karolak, Artur Andr

Tak śmiesznie chyba jeszcze nie było!
Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak. Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów!

Więcej

39,90 zł

24,78 zł

Każdy szczyt ma swój Czubaszek - Artur Andrus, Maria Czubaszek | mała okładka
-43 %

Każdy szczyt ma swój Czubaszek

Artur Andrus, Maria Czubaszek

Maria Czubaszek w rozmowie z Arturem Andrusem.
Rozmowa dwóch wybitnych osobowości polskiej sceny kabaretowej – Artur Andrus wnikliwie przepytuje Marię Czubaszek z jej twórczości oraz burzliwego życia towarzyskiego i rodzinnego.

Więcej

39,90 zł

22,90 zł