Milena Wójtowicz

Urodzona w Lublinie, absolwentka socjologii. Współpracuje z magazynem Fahrenheit. Wielbicielka psów i lampek choinkowych. Obecnie mieszka w Brzegu.

Lista książek

Wrota. Tom 2

Wójtowicz Milena

Ironia jak u Pratchetta. Humor ze stemplem Wójtowicz. Zabójcze tempo. Kobiety mocne. Faceci inteligentni - czasem. Za Omszałymi Górami, za Szaroskałami, mieszkała królewna Salianka I Ponura. I tyle bajki. Dalej bitwa. Bo królewny nikt w Twierdzy nie więził. To ona była postrachem. W rękach miała moc demona, w głowie wrota do piekieł. Do czasu, aż... zniknęły.

Więcej

28,00 zł

Vice versa

Milena Wójtowicz

Niektórzy podpisują cyrograf, Żaneta Wawrzyniak podpisała umowę szkoleniową z PS Business Consulting.

Więcej

37,90 zł

27,47 zł

Post Scriptum - Milena Wójtowicz | mała okładka
-40 %

Post Scriptum

Milena Wójtowicz

Nowa książka jednej z najbardziej lubianych polskich pisarek fantasy!

Milena Wójtowicz wraca po kilkuletniej przerwie z nową powieścią, której motywem przewodnim jest BHP i to dla nieludzi, bo, jak powszechnie wiadomo, nienormatywni też muszą przestrzegać przepisów.

Piotr Strzelecki, psycholog, coach i doradca post mortem wraz z Sabiną Piechotą, specjalistką ds. BHP prowadzi firmę PS Consulting, której do[...]

Więcej

37,90 zł

22,85 zł

Wrota

Milena Wójtowicz

Pełna humoru i ironii opowieść o tym, że gdy życie rzuca ci kłody pod nogi – zawsze możesz jedną z nich podnieść i komuś przyłożyć.

Książę, który za wszelką cenę chce zostać bohaterem.
Królewna, która chciałaby, żeby ją wszyscy zostawili w spokoju.
Bajka, która wcale nie jest bajką.

Gawarek, książę z Dolin, bardzo chciał zostać bohaterem. A bohaterowie, jak powszechnie wiadomo, całymi dniami nic, tylko ra[...]

Więcej

39,90 zł

24,05 zł