Paolo Rodari

PAOLO RODARI – urodził się 26 kwietnia 1973 roku w Mediolanie. Jest znanym włoskim dziennikarzem i pisarzem. Ukończył politologię na Uniwersytecie Katolickim i przeniósł się do Rzymu, gdzie zdobył licencjat z filozofii i teologii na Uniwersytecie Laterańskim. Następnie ukończył również kierunek teologia fundamentalna na Uniwersytecie Gregoriańskim.

Paolo Rodari – dziennikarz i pisarz


Paolo Rodari zajmuje się głównie badaniem filozofii i teologii. Jest autorem dzieł beletrystycznych i non-fiction. Swoją działalność dziennikarską rozpoczął w gazecie „Il Riformista”. W 2009 roku związał się z redakcją „Il Foglio”. Z kolei w 2013 roku rozpoczął pracę w dzienniku „La Repubblica”, z którym jest związany do tej pory.

Paolo Rodari – książki


Paolo Rodari jest współautorem głośnej książki „Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzieć”. Napisał ją wraz z Lidią Maksymowicz, która będąc małym dzieckiem trafiła do obozu w Auschwitz. Dziewczynce udało się cudem przeżyć. Paolo Rodari spisał jej traumatyczne wspomnienia. W Polsce ukazała się też inna głośna książka włoskiego dziennikarza pt. „Znak egzorcysty. Moje ostatnie walki z szatanem”. Napisał ją wraz z ojcem Amorthem, który opowiedział mu o swoich najdłuższych i najcięższych egzorcyzmach.

Lista książek: Paolo Rodari

15,00 zł 20,99 zł (-28%) - najniższa cena 46,99 zł (-68%) - cena detaliczna

Znak egzorcysty Moje ostatnie walki w szatanem - Gabriele Amorth, Paolo Rodari | mała okładka
-25 %

Znak egzorcysty Moje ostatnie walki w szatanem

Gabriele Amorth, Paolo Rodari

6.6 / 10 (17 ocen)

26,96 zł 22,46 zł - najniższa cena 35,90 zł - cena detaliczna

Ostatni egzorcysta Moja walka z szatanem - Gabriele Amorth, Paolo Rodari | mała okładka

Ostatni egzorcysta Moja walka z szatanem

Gabriele Amorth, Paolo Rodari

34,95 zł 34,95 zł - najniższa cena 34,95 zł - cena detaliczna

54,90 zł 44,19 zł - najniższa cena 54,90 zł - cena detaliczna