Robert Hardman

Robert Hardman to brytyjski dziennikarz, autor i dokumentalista. Najbardziej znany ze swojej pracy związanej z brytyjską rodziną królewską. Pisarz urodził się w 1965 roku. Uczęszczał do Wellington College i na Uniwersytet w Cambridge. Hardman prywatnie jest bliskim przyjacielem byłego premiera Davida Camerona. Pisarz jest żonaty i ma trójkę dzieci. Obecnie mieszka w Londynie. Robert Hardman był felietonistą i królewskim korespondentem „Daily Telegraph”. Od 2001 roku autor ten pracuje dla „Daily Mail”.

Robert Hardman - prawdziwe życie Elżbiety II


Robert Hardman to autor słynnej biografii królowej Elżbiety II i jej rodziny pod tytułem "Królowa naszych czasów. Prawdziwe życie Elżbiety II". Pisarz z ogromną starannością ukazuje w książce monarchię taką, której nie widać na co dzień. Tłumaczeniem z języka angielskiego zajął się Grzegorz Siwek. Książka wydana została w 2023 roku przez wydawnictwo Znak Horyzont.

Inne dzieła Roberta Hardmana


Autor poza słynną książką o królowej Elżbiecie II, ma w swoim dorobku również inne publikacje. W 2007 roku wydawnictwo Ebury opublikowało dzieło „Monarchy – The Royal Family at work”. W 2012 roku „Our Queens” zostało wydane przez wydawnictwo Arrow. Kolejną książką jest „Queen of the Word”, która ukazała się w 2018 roku. Została ona opublikowana przez wydawnictwo Century. Hardman ma również w swoim dorobku liczne filmy dokumentalne, w których ukazuje brytyjską rodzinę królewską.

Lista książek: Robert Hardman

71,99 zł 53,99 zł - najniższa cena 119,99 zł - cena detaliczna