Sylwester Latkowski

Lista książek

Czarny styczeń

Sylwester Latkowski

Czy możliwe jest opisanie z chandlerowskim dystansem polskiego półświatka pełnego morderstw, narkotyków, korupcji, prostytucji, handlu żywym towarem?
Latkowski udowadnia, że tak.

Więcej

34,90 zł

Biuro tajnych spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego

Latkowski Sylwester, Pytlakowski Piotr

Od ponad dziesięciu lat CBŚ ma świetną opinię. Czy zasłużenie? Frustrację i żal noszony głęboko w sercu można dostrzec u wielu byłych policjantów, szczególnie tych z Centralnego Biura Śledczego. Ci ważniejsi raz w roku widują się na spotkaniach byłych funkcjonariuszy, ostro piją, snują wspominki i zdarza się, że wylewają żółć na byłych kolegów i przełożonych. Towarzyszy im poczucie krzywdy. – Taka instytu[...]

Więcej

39,90 zł

27,21 zł

Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy

Latkowski Sylwester, Pytlakowski Piotr

Historia życia i śmierci byłej minister budownictwa, posłanki, jednej z najważniejszych postaci lewicy.
Autorzy przedstawiają kulisy wydarzeń, które poprzedziły dramatyczny poranek, kiedy według oficjalnych komunikatów odebrała sobie życie. Ujawniają okoliczności towarzyszące jej ostatnim godzinom. Przyglądają się tajemnicom śledztwa, które wówczas wszczęto. Wcześniej prowadzono je przeciwko Blidzie, potem [...]

Więcej

29,99 zł

17,24 zł

Układ Trójmiejski - Sylwester Latkowski | mała okładka
-24 %

Układ Trójmiejski

Sylwester Latkowski

Kto jest najważniejszym gangsterem w Trójmieście?
Latkowski odpowiada wprost – Tygrys i ujawnia kulisy tajnego śledztwa wobec legendy trójmiejskiego świata przestępczego.
Co dzieje się dzisiaj z do niedawna najbogatszym Polakiem, Ryszardem Krauze? Czy rzeczywiście zbankrutował i nic nie znaczy?
W książce poznamy nowe fakty z tak głośnych spraw, jak[...]

Więcej

39,90 zł

30,28 zł