Dziecko ciemności - Graham Masterton | okładka
Replika

Dziecko ciemności Graham Masterton

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-09-09

ISBN: 978-83-767-4275-5
EAN: 9788376742755
Tytuł oryginalny: The Chosen Child
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Replika
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Michał Wroczyński

34,90 zł 21,98 zł

Produkt niedostępny

Opis

W centrum Warszawy dochodzi do serii brutalnych morderstw. Ofiary pozbawiane są głów, które porozrzucane są po całym mieście. Jedna z nich znajduje się na placu budowy nowoczesnego Hotelu Senackiego. Nadzorująca inwestycję Sarah Leonard, chcąc uniknąć opóźnień spowodowanych strachem robotników, wzywa na pomoc emerytowanego policjanta Claytona Marsha. Doświadczony gliniarz we współpracy z polskim policjantem Stefanem Rejem prowadzą nieoficjalne śledztwo. Okazuje się, że dobór ofiar nie był przypadkowy, a morderca prawdopodobnie nie jest do końca człowiekiem.

Konfrontacja z bestią, przyczajoną w kanałach Warszawy, jest nieunikniona i prowadzi do serii dramatycznych wydarzeń.

Graham Masterton w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=PoSC7W7LxLQ

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Mistrzostwo

2019-07-05
Historia przedstawiona w książce bardzo trzyma w napięciu. Od pierwszej strony nie mogłem się oderwać i z niecierpliwością czekałem na rozwiązanie sprawy przez śledczych. Książka jest naprawdę mocna, dla ludzi o stalowych nerwach, tym bardziej ludzi mieszkających w stolicy. Masterton jest dla mnie mistrzem tego typu dzieł. Potrafi fantastycznie stworzyć klimat, tak że człowiekowi wychodzą ciarki. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się przeczytać równie godną lekturę.

Fantastyczny autor

2019-07-05
Z autorem zetknęłam się nie dawno. To była miłość od pierwszej strony. Jego twórczość bardzo na mnie oddziałowuje. Wszystkie opisy w książce są fantastyczne. Nie spodziewałam się, że czytając jakąkolwiek powieść mogę się bać, a tutaj boję się w zasadzie cały czas i chyba to najbardziej mnie przyciąga i skłania do sięgania po kolejne pozycje. Jeżeli nie czytaliście jeszcze żadnej jego książki to serdecznie polecam, nie będziecie zawiedzeni.

Polecam!

2019-07-05
Bardzo cenię sobie twórczość Grahama Mastertona. Historie przedstawione przez niego są bardzo realistyczne. Nie powiem, ale momentami wręcz się bałam. Prawdziwy mistrz horroru. Dziecko ciemności to wyjątkowo specyficzna pozycja, powiedziałabym, że dla prawdziwego konesera. Przyjemnie się czyta gdyż akcja toczy się w bliskim mi otoczeniu, w Warszawie. Polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.