Ekonomia. Instrukcja obsługi - Ha-Joon Chang | okładka
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Ekonomia. Instrukcja obsługi Ha-Joon Chang

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2015-06-01

ISBN: 978-83-646-8235-3
EAN: 9788364682353
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki Politycznej
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 25,12 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ha-Joon Chang to doświadczony ekonomista, który dzieli się swoją wiedzą i tłumaczy w jaki sposób on i jego koledzy po fachu przekonali nas, że posiedli wszelką tajemną wiedzę o funkcjonowaniu nie tylko gospodarki, ale też właściwie wszystkiego innego. Wyjaśnia dlaczego ludzie tak bezgranicznie ufają ekonomistom pomimo, że ci opierają się głównie na przypuszczeniach i prognozach.

Książka „Ekonomia. Instrukcja obsługi” pozwala uporządkować wiedzę czytelników i wyjaśnić najczęściej używane slogany ekonomistów.

Facebook

Autor o książce - wersja w jęz. angielskim

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Idealna na początek

2019-08-23
Szukasz książki, która w przystępny sposób opowiada o ekonomii? Dopiero zaczynasz swoją historię z tą dziedziną i boisz się, że trudne słownictwo zrobi ci misz masz w głowie i nic z tego nie zrozumiesz? Zacznij od Ekonomii. Instrukacja obsługi. Wszelkie slogany są tam wyjaśnione w bardzo zrozumiały sposób z dawką humoru. Dowiesz się jak działa ekonomia i czym karmią nas tzw. Eksperci. Serdecznie polecam!

Najlepszy ekonomista

2019-08-23
Trafne przykłady z humorem i rzeczywisty opis czym jest ekonomia i jak działa. Niesamowite jak szeroki zakres wiedzy posiada Ha-Joon Chang. Oby wszyscy ekonomiści wzorowali się na nim.

Instrukcja obsługi

2019-08-23
Według mnie układ tematyczny tej książki zdecydowanie najlepszy jaki może być. Informacje stopniowo dodawane z każdym rozdziałem, wyjaśniane na bieżąco slogany ułatwiały zrozumienie danych treści. Fantastyczna lektura, warta polecenia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.