Ja, Inkwizytor. Kościany galeon - Jacek Piekara | okładka
Fabryka Słów

Ja, Inkwizytor. Kościany galeon Jacek Piekara

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-7964-015-7
EAN: 9788379640157
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Rok wydania: 2015

39,90 zł 31,96 zł

Produkt niedostępny

Opis

OTO ON - INKWIZYTOR I SŁUGA BOŻY, CZŁOWIEK GŁĘBOKIEJ WIARY

Odkryj świat, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań.

Piętnaście wieków od zdobycia Rzymu przez Armię Jezusa, światem rządzą inkwizytorzy. Jednym z nich jest Mordimer Madderdin. To człowiek fanatycznie oddany swej profesji, a przy tym cynik i idealista w jednym. Pełen duchowej pasji miłośnik płci pięknej oraz gorliwy chrześcijanin serdecznie gardzący klerem.

Los rzuca inkwizytora daleko na północ od Szkocji, aż na zimne, deszczowe i wiecznie skryte we mgle Farskie Wyspy. Tam Mordimer Madderdin, nieoczekiwanie staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, jaki mógł przytrafić się chrześcijaninowi...

Jacek Piekara (ur. 1965 r. w Krakowie) - jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Twórca opowiadań i powieści fantastycznych. Autor kultowej sagi o Mordimerze Madderdinie oraz bestsellerowego „Charakternika”.
Jego książki sprzedają się w kilkudziesięciotysięcznych nakładach.

Profil fanów Jacka Piekary

Trailer książki!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

"Magazyn z książkami" zapowiada

2015-11-05
Premiera tej książki była już kilkukrotnie przekładana. Pierwotnie „Kościany galeon" miał się ukazać w marcu. Oficjalnie książka trafi do sprzedaży 27 listopada. To musi być coś wielkiego, jeśli wydawca kazał czekać tak długo!

Czy Bóg może być dyktatorem?

2015-11-02
Jacek Piekara to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy powieści fantastycznych. Nie ma co jednak ukrywać, były redaktor naczelny czasopisma „Fantasy" nie sprzedawałby swoich książek w kilkudziesięciotysięcznych nakładach, gdyby nie kultowa saga o Mordimerze Madderdinie. W tym roku na naszym rynku ukaże się kolejna część, zatytułowana „Ja, inkwizytor. Kościany galeon".

Jacek Piekara, „Ja Inkwizytor. Kościany galeon”

2015-11-08

Jacek Piekara powraca z nowym tomem cyklu inkwizytorskiego. To już dziewiąta książka opowiadająca historie inkwizytora Mordimera Madderina. Tom nosi tytuł: „Ja Inkwizytor. Kościany galeon” i stanowi piątą część podcyklu „Ja Inkwizytor”.

Premiera tomu została zapowiedziana na marzec tego roku i wszystko wydawało się w porządku. W styczniu w sieci pojawiła się okładka, a potem czytelnicy mieli możliwość zamówienia tomu w przedsprzedaży. Jednak bez żadnego wyjaśnienia premiera została wstrzymana. Pieniądze zwrócono czytelnikom, ale nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie od wydawnictwa. Dopiero w wakacje „Fabryka Słów” opublikowała na swojej stronie informację o pojawieniu się książki pod koniec listopada. Ostatecznie tom trafi do księgarni wcześniej, choć pewnie i tak wielu czytelników raczej ostrożnie podejdzie do tej informacji. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.