Jutro 5. Gorączka - John Marsden  | okładka
Znak literanova

Jutro 5. Gorączka John Marsden

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-03-19

ISBN: 978-83-240-1690-7
EAN: 9788324016907
Opracowanie graficzne: Magda Kuc
Tytuł oryginalny: Burning for Revenge
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205
Cena katalogowa: 31,90 zł
Tłumaczenie: Anna Gralak

31,90 zł 21,69 zł

Produkt niedostępny

Opis

Seria "Jutro" to fenomen

Na chwilę przestałam oddychać. Wiedziałam, że nie zdołam go powstrzymać. W pewnym sensie wcale nie chciałam go powstrzymywać. Naprawdę lubiłam Lee. Może nawet go kochałam. Nie byłam pewna. Czasami przypominało to miłość. Innym razem wolałam nie mieć z nim nic wspólnego. Czułam do niego pełną gamę emocji, od dzikiej namiętności po obrzydzenie. Ale miałam wątpliwości nie tylko co do Lee. Niczego nie byłam pewna. Wszystko wywróciło się nam do góry nogami. A uczucia, które próbowaliśmy zagłuszyć, wracają, coraz silniejsze. I okazuje się, że udawanie twardych i racjonalnych nie ma sensu. Bo gdy dopuścisz do głosu emocje, nieważne staje się to, po czyjej stronie ktoś stoi. Ważne, co do niego czujesz.  


Jutro to fenomen. Powieści o grupie nastolatków, którzy walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię, otrzymały kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazły się na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami.

Agnieszka Wolny-Hamkało, „Gazeta Wyborcza”

”Jutro zadaje kłam przesądom, jakoby bestseller miał być opartą na schematach banalną historią. [...] To trochę thriller, trochę sensacja - czyta się doskonale bez względu na wiek. Nic dziwnego, że powieść Jutro stała się bestsellerem.”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pułapka jest za rogiem

2013-01-11
Miłośnicy bestsellerowej serii Johna Marsdena doczekali się już 5. części przygód grupki przyjaciół, którzy ryzykując życie, na własną rękę walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię. Tym razem nie zawiodła ich obrana strategia, ale niestety mocno nadszarpnięte zostały relacje między nimi.

Pytania o sens wojny

2012-10-01
To moje kolejne już spotkanie z Ellie, ale na pewno nie moje ostatnie. Trochę jednak czekałam na nią, gdyż moja koleżanka wciąż zapominała mi jej pożyczyć. Ale wreszcie udało mi się ją dorwać i muszę rzec, że jestem po prostu zachwycona.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.