Kuszenie Gracie - Santa Montefiore | okładka
Świat Książki

Kuszenie Gracie Santa Montefiore

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

ISBN: 978-83-813-9255-6
EAN: 9788381392556
Liczba stron: 432
Wydawnictwo: Świat Książki
Format: 12.5 x 20.0 cm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Szubert

39,90 zł 27,17 zł

Oszczędzasz 12,73 zł
-32 %
Zamówienie wyślemy 2019-11-21 Punkty stacjonarne odbioru książek Znak

Opis

Gracie Burton jest kobietą po sześćdziesiątce, mieszka w spokojnym Devton.Czas jej mija na samotnych spacerach wraz z dwoma psami wzdłóż klifów. Pewnego razu podczas wizyty u fryzjera widzi fotografie miejsca, które dobrze znała w pewnym momencie swojego życia.

Czuje, że musi tam wrócić.

Postanawia zapisać się na kurs gotowania, który odbywa się we Włoszech. Decyzja ta wprawia w zdumienie jej córkę Carine i wnuczkę Anastazje, z którymi od kiedy zamieszały w Londynie, ma bardzo mały kontakt. Jednak obie wyruszają wraz z nią w podróż do Toskanii.

Nie mają pojęcia jaki niezwykły sekret skrywa.

Strona internetowa autorki w serwisie Facebook

Profil autorki w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

świetna!

2019-06-14

To pierwsza powieść autorstwa S. Montefiore i nie byłam pewna czego mogę się spodziewać. Akcja rozgrywa się głownie w Toksanii, autorka musiała spędzić trochę czasu w tych okolicach. Wszystko jest opisane tak pięknie, uczta dla zmysłów.

Atmosfera jest romantyczna w najszerszym tego słowa znaczeniu. Było kilka zwotów akcji, których nie udało mi się przewidzieć. Naprawdę podobało mi się odkrywanie przeszłości Gracie dzięki opisanych jej wielu wspomnień. Polecam.

Bardzo dobra historia

2019-06-14

To bardzo emocjonalna powieść potrafiąca złamać serce na kilka kawałeczków. Czułam smutek razem z Gracie z powodu jej cichej tęsknoty za rodzina... Muszę przyznać, że kiedy stało się jasne, że Gracie skrywa jakąś tajemnice to miałam takie zamglone pojęcie o co może chodzić. Okazało się, że jedynie częściowo miałam racje.

Niezmiernie mi się podobało, w równym stopniu sceny współczesne jak i z lat 60. Romanse przemykajace przez oba okresy były cudownie ekscytujące.

,,Kuszenie Gracie'' to lektura przyciągająca serce na milion sposobów. Warto przeczytać.

Pozycja idealna na letnie wieczory.

2019-06-14

Zacznę od stwierdzenia, że ​​jestem wielką fanką książek Santa Montefiore. Uwielbiam jej książki. Za każdym razem, gdy podczas czytania w końcu podnoszę wzrok to jestem bardzo zaskoczona, że wciąż znajduję się w moim własnym pokoju.

Powieść ,,Kuszenie Gracie"jest dobrze napisana oraz zabawna. Postacie są interesujące, a wraz z kolejną stroną fabuła coraz bardziej się rozwija.

Nie wiem co jeszcze mogę napisać... Powiedzieć coś więcej o fabule to jak zepsuć rozwijającą się opowieść o tym, co się dzieje, gdy przyjeżdżają do Toskanii, ale mogę zdradzić tyle, że istnieją tajemnice jak i romans.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.