Lekarstwo dla duszy - Justyna Kopińska | okładka
Świat Książki

Lekarstwo dla duszy Justyna Kopińska

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-813-9386-7
EAN: 9788381393867
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Świat Książki
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 28,41 zł

Oszczędzasz 11,49 zł
-29 %
Wyślemy w ciągu 24h

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Najczęściej nagradzana polska dziennikarka powraca ze swoją nową książką. Tym razem przedstawia czytelnikom zbiór najlepszych tekstów, felietonów i przemyśleń, wszystko zebrane w jedno miejsce.

„Lekarstwo dla duszy” to owoc wieloletniej działalności i drobiazgowej, dokładnej pracy Justyny Kopińskiej, teksty zawarte w tej książce – wcześniej publikowane na Vogue.pl, zostały tu specjalnie zebrane i opracowane na potrzeby tej właśnie pozycji, wszystkie łączy jeden wspólny mianownik – DOBRO.

Przypadkowe spotkanie, z przypadkową osobą, przypadkowa rozmowa. Kopińska zanurza się pod powierzchnię ludzkiej codzienności i wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję by inspirować.

Czy dobro rodzi dobro? Czy i dla kogo ważna jest bliskość? Co robić, aby wreszcie poczuć szczęście?

Ta książka jest prawdziwym lekarstwem dla duszy.

Wywiad a autorką książki

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miła odmiana

2020-02-11

Bardzo lubię reportaże Justyny Kopińskiej, to jedna z tch polskich autorek, która nie boi się podejmowac trudnych tematów i wie jak utrzymać przy sobie czytelnika. Nie tylko świetnie pisze i dociera do niezwykle ciekawych i trudnych spraw, ale także, co najważniejsze, dzięki swojej pracy znacząco wpływa na otaczającą nas rzeczywistość, bo dzięki niej służby wreszcie otwierają oczy.

Ten zbiór jest inny, dużo łatwiejszy w odbiorze, tutaj mogłam chociaż zasnąć w nocy po skończonej książce ;) 

Bardzo polecam, świetna ksiażka, kolejna w dorobku Kopińskiej zdecydowanie warta uwagi!

świetna

2020-02-11

Każda kolejna książka Justyny Kopińskiej jest coraz to lepsza, uwielbiam obserwować jak moi ulubieni autorzy się rozwijają, coś wspaniałego!

Tym razem autorka totalnie zmienia temat, od mrocznych i bardzo  trudnych tematów przechodzi do czegośpozytywnego i świeżego, co potrafi pokrzepić i dodać nieco otuchy. Bardzo fajny zbiór, pozytywny i przyjemny!

Jak zawsze doskonała

2020-02-11

Justyna Kopińska jak zawsze trafia w sedno, każda jej książka jest dla mnie fenomenem wręcz i odkryciem, wzbudzają zawsze masę przeróżnych emocji. Podobnie jest w przypadku tej najnowszej książki, zbioru reportaży, które akurat diametralnie potrafią odmienić nasze spojrzenie na autorkę, ale nadal pozostawiając ją doskonałą w tym, co robi.

Kopińska nigdy nie bała się odważnych tematów, bulwersującyh, trudnych przypadków, to dzięki niej Polska dowiedziała się o najróżniejszych, przerażających i niebywałych przypadkach. Tym razem sięga po swoje bardziej pozytywne artykuły i felietony. Z tej pozycji ukazuje się całkowicie inna dziennikarka, nadal fantastczna i inspirująca, ale tutaj dobro i radość biją z książki, aż miło. Bardzo fajna odmiana dla fanów tej niezwykle zdolnej dziennikarki!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.