Nazwijmy to miłość - Wiśniewski Janusz Leon | okładka
Literackie

Nazwijmy to miłość Janusz Leon Wiśniewski

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-080-7040-6
EAN: 9788308070406
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: Literackie
Format: 123x197mm
Cena katalogowa: 32,90 zł

32,90 zł 22,89 zł

Produkt niedostępny

Opis

Janusz Leon Wiśniewski – pisarz, naukowiec, kolekcjoner ludzkich historii, znawca najdelikatniejszych zakamarków ludzkiej duszy.

Lektura „Nazwijmy to miłość” to podróż przez kolejne ludzkie istnienia i ich historie. Kobiet i mężczyzn, w różnym wieku i różnej kondycji, o różnym wykształceniu, dochodach i preferencjach seksualnych. Mimo wszelkich różnic, łączy ich jedno, nie zawsze szczerze i świadomie, czasem okłamując siebie i tkwiąc w toksycznych relacjach, na każdym etapie życia natomiast poszukują jednego – odrobiny szczęścia.

Miłość tytułowa jest mroczna i kontrowersyjna, to namiętność wymykająca się spod norm społecznych i oczekiwań świata. Z każda kolejną historią autor pokazuje jak pojemne jest definiowanie miłości. Ta pozornie szczęśliwa i piękna, często ma drugie dno, a społecznie potępiana – bywa otwarta i serdeczna.

To także rozważania, w których Janusz Leon Wiśniewski pisze we frapujący i precyzyjny sposób o dziedziczeniu inteligencji, narcyzmie, historii botoksu, medytacji czy pandemii samotności.

TEDx Talk z udziałem autora

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam

2020-05-29

Książka jedyna w swoim rodzaju, zachwyca niebanalnym podejściem, mądrością i absolutną przenikliwością. Wyjątkowa lektura, aż dziwne, że na tylko 120 stronach autor był w stanie pomieścić tak wiele miłości, piekna, wzruszeń...

Rewelacyjna! 

Świetna książka

2020-05-29

Świetna, zachwycająca, chwytająca za serce i poruszająca. Zmusza do przemyśleń i zastanowienia się nad kwestiami dla nas najważniejszymi, nie pierwszy raz Janusz Leon Wiśniewski zmusza czytelnika d zatrzymania się i przewartościowania pewnych kwestii. Polecam! :) 

Jak zawsze - zachwyca!

2020-05-29

Jak zawsze - wszytsko co wychodzi spod pióra autora jest wspaniałe, chwytające za serce i zmuszające do przemyśleń. Kolejny juz raz dałam się zachwycić niebywałemu talentowi Janusza L. Wiśniewskiego do pojmowania piękna miłości w najprostszy i najpiękniejszy sposób. Ta książka oferuje dużo więcej niż nie jedna powieść romatyczna. 

Piękna, wzruszająca, momentami smutna a momentami dodająca otuchy, oto własnie "Nazwijmy to miłość", polecam serdecznie! 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.