O co właściwie nam chodzi? Nie piszę, by się inni zgadzali - Wojciech Węgrzyniak | okładka
Rafael

O co właściwie nam chodzi? Nie piszę, by się inni zgadzali Wojciech Węgrzyniak

Zintegrowana
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-662-5024-6
EAN: 9788366250246
Liczba stron: 308
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 23,74 zł

Oszczędzasz 16,16 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Połączenie błyskotliwości umysłu i niebanalnej retoryki, czyli ksiądz Wojciech Węgrzyniak, zawsze podżegany tym samym zapałem i werwą. Nie oczekuje, ze inni będą się z nim zgadzać, ale liczy, że zacznie się myśleć. Dla niego zadawanie pytań zawsze stoi na równi z udzielaniem wyjaśnień.

Jest porywającym mówcą, charyzmatycznym kapłanem i autorem bloga śledzonego przez tysiące internautów. Posługuje się językiem prostym, zrozumiałym i zawsze trafiającym w sedno, a jego wypowiedzi często stają się bon motami, ikonicznymi niemal przysłowiami. Odbiorcy cenią go za przełamywanie barier, wykraczanie poza uniwersyteckie schematy, burzy spokój i pewność agnostyków i ukazuje Biblię w bardziej fascynującej odsłonie.

„O co właściwie nam chodzi?” to esencja najciekawszych myśli, spostrzeżeń i komentarzy autora. Pierwszy raz zebrane eseje tłumaczące biblijne przekazy wraz z obszernymi komentarzami. Tak właśnie powstał przewodnik prezentujący kondycję i złożoność Kościoła w XXI wieku, którym często targają sprzeczności, obarczony odpowiedzialnością i oczekiwaniami wiernych. Wojciech Węgrzyniak wskazuje, o co każdemu z nas naprawdę chodzi w relacji z Bogiem, bliźnimi i samym sobą.

Rozmowa z autorem książki

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam!

2019-05-21
Bardzo polecam książką! Bardzo fajna, super napisana, ladnie wydana i bardzo bardzo ciekawa, dawno nie czytałam czegoś równie dobrego, polecam!

O co chodzi?

2019-05-21

Jest taki czas w życiu każdego człowieka, gdy zadajemy sobie trudne, egzystencjalne pytania, a odpowiedzi zazwyczaj do najłatwiejszych też nie należą. Ksiądz Wojciech Węgryniak wie jak takie pytania zadawa i stara sie udzielać odpowiedzi najbardziej klarownie jak to mozliwe i zawsze podchodzi do wszytskeigo z odpowiednim dla siebie dystansem.

Rewelacyjna książka polecam serdecznie!

Interesująca książka

2019-05-21

Książka jest bardzo interesująca, z pewnością znajdze swoich zwolenników, o ile już tego nie zrobiła. Wojciech Węgrzyniak jest niezwykle barwną, przyjazną postacią, mówi otwarcie o rzeczach ważnych, istotnych i tych, które dotycząc nas wszystkich z racji tego, że wszystcy jesteśmy ludźmi.

Napisana bardzo lekkim piórem, czyta się fenomenalnie i podobnie jak na blogu nie brakuje różnych ciekawych dygresji, humoru czy trafnych spostrzeżeń. Bardzo ciekawa książka, bardzo uświadamiająca i wartościowa, z pewnością będę do niej wracał. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.